Kardeşinin öldüğünü öğrendi, haberleri sunmayı sürdürdü

Irak'ta yayın yapan haber kanalında sunuculuk yapan Sugar Abbas Jamil isimli spiker, program öncesinde Irak ordusunda görev yapan ağabeyinin öldüğünü öğrendi. Buna rağmen programa çıkıp haberleri sunan Jamil, 'Bu üzgün görüntüm için özür dilerim' dedi.

Irak'ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV'nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, programın hemen öncesinde Irak ordusunda olan erkek kardeşinin öldüğünü öğrendi. Programa çıkan Jamil, durumu anlatıp 'görüntüsü' için özür dileyerek programa devam etti.

Dijlah TV'nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, program öncesinde Irak ordusunda binbaşı olarak görev yapan ağabeyi Tarık Abbas Jamil'in, Bağdat'ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü'ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi.

"ÜZGÜN GÖRÜNTÜM İÇİN ÖZÜR DİLERİM"

Oldukça üzgün görünen Sugar Abbas Jamil, "Sadece birkaç dakika önce ağabeyimin öldüğünü söylediler. Bu üzgün görüntüm için özür dilerim. Medyada çalışırken öğrendiğim şeylerden biri, kişisel hayatı stüdyonun kapılarının arkasında bırakmanız gerektiğidir. Bu nedenle, programa devam edeceğim ve ülkede neler olduğu hakkında en son haberleri size bildireceğim" diyerek programı sunmaya başladı.

Kardeşinin öldüğünü öğrendi, haberleri sunmayı sürdürdü - Son Dakika

Kaynak: DHA

16 Ocak 2020 Perşembe 10:58

Irak, DHA, TV, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (14)
 • ÇUKUR : Son anda söylendiyse yapacak bir şey yok Allah rahmet eylesin.Başımıza gelmeyen bir durum hakkında da fazla yorum yapmak ne kadar doğru......
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Kardeş : Cañıñdan can gitmiş ne haber sunması...bu nasıl bir kardeş sevgisi...ölümü uyumak mı sanıyorlar ..
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • Kolluk : Bu mesleğe saygı falan değil kardeşim. İnsanız ve duygularımız var. Düğün de oynar cenazende aglarsın.
  Cevap Yaz 41 4 Yayından Kaldır
 • a : saçma bir durum güya mesleğine ne kadar bağlı sadık olduğunu anlatmaya çalışıyor lan kardeşin ölmüş be insanın kedisi ölünce enaz iki gün hüzün çöküyor konuşmak istemiyor hanfendinin kardeşi ölmüş onun üzerinden prim yapmaya çalışıyor yani proğramı başkasına devretsen kardeşin ile ilgili olup bitenler için ailenin yanında olsan daha iyi değilmiydi
  Cevap Yaz 28 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika Haberleri