Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan Terörü Kınadı

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Kayseri’de Erciyes Üniversitesi önünde halk otobüsüne bombalı araçla düzenlenen ve 14 kişinin şehit olduğu, 55 kişinin de yaralandığını hain terör saldırısını kınadı.

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Kayseri'de Erciyes Üniversitesi önünde halk otobüsüne bombalı araçla düzenlenen ve 14 kişinin şehit olduğu, 55 kişinin de yaralandığını hain terör saldırısını kınadı.
Rektör Prof. Dr. Sami Özcan, yaptığı açıklamada, "Kayseri'de gerçekleştirilen hain terör saldırısını nefretle kınıyorum. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne karşı yapılmış olan bu menfur saldırıyı gerçekleştiren hainler ve arkasındakiler bilmelidir ki; devletimiz ve yüce milletimiz yek vücut bir şekilde terörün hain emellerine ulaşmasına fırsat vermeyecektir" dedi.
Özcan, "Birlik ve beraberliğimiz ilelebet devam edecek ve ülkemiz aydınlık bir gelecek yolunda azim ve kararlılıkla yürümeye devam edecektir. Saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet, aziz milletimize sabır, yaralı olanlara acil şifalar diliyorum" diye konuştu. - KARS

Kaynak: İHA

19 Aralık 2016 Pazartesi 15:05

Erciyes Üniversitesi, Kayseri, Kars, Sami Özcan, Yerel