Kars'ta AK Parti'nin İftar Yemeği Yoğun İlgi Gördü

AK Parti Kars İl Başkanlığı'nca düzenlenen ve geleneksel hale getirilen iftar yemeği yoğun ilgi gördü.

AK Parti Kars İl Başkanlığı'nca düzenlenen ve geleneksel hale getirilen iftar yemeği yoğun ilgi gördü.

Kars'ta bir kafeteryada düzenlenen iftar yemeğine Milletvekilleri Ahmet Arslan, Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Yağcı, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları partililer ve çok binlerce vatandaş katıldı.

Yoğun ilgi gören iftar yemeğin de konuşan AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, iftar yemeğinde kendilerini yalnız bırakmayan başta milletvekilleri olmak üzere herkese teşekkür etti.

Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Kars'ta olduklarını ifade AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, birlik beraberlik mesajları verdi. Yemek öncesi konuşan AK Parti Milletvekili Ahmet Arslan, "Her ramazan daha fazla bir arada oluyorduk. Gerek bu ramazanda gerek meclisin çalışıyor olması, gerekse İstanbul seçimleri nedeniyle, oradaki hemşerilerimizle bir arada olmak nedeniyle, bu ramazanda daha az bir arada olduk. Bu akşam inşallah teşkilatlarımızla bir araya gelmiş olmamız. Ak kadroya dünden bugüne hizmet eden, ak kadrolarla birlikte ülkemize hizmet etmek adına bayrağı geleceğe taşıyan herkese çok çok teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti Kars İl Başkanlığı'nca düzenlenen ve yoğun ilgi gören iftar programı yapılan duaların ardından ezanın okunmasıyla birlikte yenilen yemek ve edilen duaların ardından son buldu. - Kars

Kaynak: İHA

23 Mayıs 2019 Perşembe 10:05

Ahmet Arslan, AK Parti, Kars, Yaşam, Son Dakika

Son Dakika