Karşıyaka Halk Eğitimden Muhteşem Defile

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi tarafından 'Bahara Merhaba' defilesi ve sergisi büyük beğeni aldı.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi tarafından "Bahara Merhaba" defilesinde, Rönesans Ajans'a bağlı 14 Manken tarafından 25 değişik kıyafet izleyicilere sunulurken, sim sırma, kat-i sanatı, çini, cam mozaik, bakır, gümüş işlemeciliği ve Tezhip sanatına ait ürünler sergilendi.

Mankenlerin gösterisi sırasında davetlilerin sık sık alkışlamaları dikkat çekti.

Bayraklı Tepekule Kongre Ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen "Bahara Merhaba" defilesi ve sergisine Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlhami Dağlargüler, okul müdürleri, öğretmenler, kursiyerler ve çok sayıda Karşıyakalı katıldı.

Semiha Balseven'in sunuculuğunu yaptığı defilenin açılışında konuşan Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel, defilenin ve serginin hazırlamasında emeği geçenlere ve davetlilere teşekkür etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel, Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Tahir Büdün, Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu'na kursiyerler tarafından yapılan çeşitli hediyeler sundu.

Defilenin ardından davetliler, sergilenen yüzlerce ürünü tek tek inceleyerek, kursiyer ve kurs öğretmenlerinden bilgi aldı.

Kaynak: Bültenler

31 Mart 2016 Perşembe 08:57

Mustafa İslamoğlu, Mehmet Tahir, Karşıyaka, İzmir, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri