Karslılar Bakanını Bağrına Bastı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Halitpaşa ve Kazımpaşa Caddelerinde vatandaş ve esnafla buluştu.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Halitpaşa ve Kazımpaşa Caddelerinde vatandaş ve esnafla buluştu.

24 Haziran seçimleri öncesinde Karslıların, "bizim bakan" diyerek Bakan Ahmet Arslan'a sevgi gösterilerinde bulunmaları dikkat çekerken, Bakan Arslan ile fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar ise adeta bir birleriyle yarıştı.

Son yıllarda özellikle belediye ait cadde ve sokakların yapımın için Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü'ne talimat veren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a, evlerinin önüne kadar hizmet giden vatandaşlardan destek geldi.

Bakan Ahmet Arslan'ı esnaf ziyaretinde yalnız bırakmayan vatandaşlar, Türkiye'nin en önemli Bakanlığı'nın Kars'a verilmesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kars'a verdiği değer olduğunu belirterek 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceklerini kaydettiler.

"Kars bizim, Bakan bizim"

Yaklaşık 25 yıl sonra Kars'a çok önemli bir bakanlığın verildiğini ifade eden vatandaşlar, "Kars bizim, bakan bizim, bize düşende Kars'ın bakanına, Kars'ın evladına destek olmaktır. Bizlere yakışan budur. Bakanımız sayesinde hizmet alıyoruz. Kars devletin yatırımlarından en büyük payı alıyor. Projesi olan, dünya projeleri olan bir bakanımız var. Bizler yapılanı unutmayız. Bakanımıza her türlü desteği vereceğiz. Allah utandırmasın" diyerek Bakan Ahmet Arslan'a sahip çıktılar.

Halitpaşa ve Kazımpaşa caddelerinde esnafı ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Arslan, sorun ve sıkıntıları olan vatandaşları da tek tek dinledi. Vatandaşların sorunlarını tek tek not aldırdı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, beraberindeki İl Başkanı Adem Çalkın ve milletvekili adayları ile birlikte esnaf ziyaretine devam ediyor. Arslan, ziyeret ettiği esnaf ve vatandaşlara 16 yıllık AK Parti hükümetlerinin yatırımlarını anlatıyor ve vatandaşlardan 24 Haziran'da Türkiye'nin geleceği için destek istiyor. - Kars

Kaynak: İHA

14 Haziran 2018 Perşembe 11:16

Ahmet Arslan, Kars, Yaşam, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri