Kartal da İçerde

Show TV'nin sevilen dizisi İçerde dizisinin ekibi ve oyuncuları çekim için Beşiktaş'ın stadı Vodafone Arena'ya geldi.

Show TV'nin sevilen dizisi İçerde dizisinin ekibi ve oyuncuları çekim için Beşiktaş'ın stadı Vodafone Arena'ya geldi. Show TV'de yayınlanan ve bu sezonun rating rekorları kıran dizilerinden İçerde her bölümüyle izleyenleri ekranlara kitlemeye devam ediyor.

İçerde dizisine Uğur Yücel de dahil oldu

Başrollerinde Çağatay ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un rol aldığı İçerde dizisinin kadrosuna usta oyuncu Uğur Yücel dahil oldu.

İçerde dizisinin konusu

Polis Akademisi'nde okuyan Sarp ve Mert, kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp'ın en yakın düşmanı ise Akademi'nin diğer göz bebeği Mert'dir.

İçerde dizisi 23. bölümde neler oldu?

Show TV'de her Pazartesi günü sevenlerini ekranlara kitlemeyi başaran ve rating rekorları kıran sevilen dizi İçerde'de, 23. bölümde heyecan doruktaydı. Kebapçı Celal'in çocukken kaçırdığı ve polis yaptığı Mert Karadağ (gerçek adı Umut) Sarp ve Yusuf Müdür tarafından deşifre oldu. Mert'in peşine düşen Yusuf Müdür ile Sarp, Mert'in bir şekilde Kebapçı Celal'e çalıştığını öğrendi.

İçerde dizisi 24. bölüm fragmanında neler oluyor?

Show TV'nin sevilen dizisi İçerde'de bu hafta 24. bölümde kelimenin tam anlamıyla büyük olaylar var. Mert Karadağ'ın Kebapçı Celal'e çalıştığını deşifre eden Yusuf Müdür, Mert'in peşine düşüyor. Mert ise çocukluktan bu yana beraber büyüdüğü ve kardeşim dediği Melek'i arayarak "Bittim ben. Her şey açığa çıktı." şeklinde bir telefon ediyor. Fragmanın sonunda ise Yusuf Müdür ve ekip tarafından köşeye sıkıştırılan Mert ellerini havaya kaldırarak teslim olmuş vaziyette ekranlara yansıdı.

İçerde dizisinin Vodafone Arena'da çekileceği sahne

Öte yandan İçerde dizisinin ekibinin yanı sıra oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Mustafa Uğurlu Beşiktaş'ın Vodafone Arena stadını ziyaret etti. Başkan Fikret Orman'ın da katıldığı bu ziyarette dizinin önümüzdeki bölümlerde bir sahnenin bu statta çekileceğinin bir nevi işareti oldu.

Kaynak: Sporvadisi.com

05 Mart 2017 Pazar 18:50

Uğur Yücel, Mustafa Uğurlu, Çağatay Ulusoy, Beşiktaş, Spor
YORUMLAR