Kaymakam Yaman ve Başkan Bakıcı Kent Konseyi ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Bir Araya Geldi

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Kent Konseyi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman ve Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Kent Konseyi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.
Bozüyük Belediyesi Osmangazi Parkı Massa Kafe'de düzenlenen toplantıya Kaymakam Yaman ve Başkan Bakıcı'nın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli geceye katılan herkese teşekkür ederek, Bozüyük için çalıştıklarını belirtti. Kent Konseyi Başkanı Tekeli, 2017 yılında 3 ödüle layık görülen Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya ve Kaymakam Hasan Yaman'a da günün anısına özel olarak hazırlanmış çini tabak hediye etti. Kent Konseyi Başkanı Tekeli'nin ardından konuşan Başkan Bakıcı Çarşı Mahalle Kentsel Dönüşüm Projesi, kapalı pazar, alt yapı, asfalt, tren yolu alt ve üst geçitleri gibi pek çok konuda açıklamalarda bulundu.
Kaymakam Yaman'da yatırımlardan söz ederek Bozüyük'ün ne kadar olumlu ve güzel bir şekilde büyüdüğünü belirtti. Daha sonra katılımcılar tarafından sorulan sorular yanıtlandı. Keyifli bir sohbet ortamında geçen toplantı daha sonra sona erdi. Toplantının ardından bir değerlendirme yapan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı "Kent Konseyi Başkanlığımızın Programladığı İlçemizin Tüm Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerinin katıldığı istişare toplantısında ilçemizin eksiklikleri ve gelişimi konusunda yazılı ve sözlü istişarelerde bulunduk. Bu güzel organizasyonu için Kent Konseyi Başkanımız Osman Tekeli'ye, katılımları için Kaymakamımız Hasan Yaman'a, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve mahalle muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Güçlü Bozüyük İçin Hep Birlikte Çalışıyoruz" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İHA

21 Ocak 2018 Pazar 16:45

Tekeli, Bozüyük, Fatih Bakıcı, Hasan Yaman, Politika, Güncel