Kaymakam Yaman ve Başkan Bakıcı Yeni Fakülte Binası İçin Rektör Taş'ı Ziyaret Etti

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’ı ziyaret etti.

Bozüyük Kaymakamı Hasan Yaman ve Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş'ı ziyaret etti.
Yeşilkent Mahallesi'nde eğitim veren Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ile Bozüyük Meslek Yüksek Okulu'na yeni bir fakülte binası kazandırmak için başlatılan çalışmalar adım adım ilerliyor. Bozüyük'te açılacak olan üniversitenin yeni bölümlerle büyümesi ve geliştirilmesi kapsamında Kaymakam Yaman ve Başkan Bakıcı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş'ı ziyaret etti. Ziyarette Bozüyük'e yapılacak Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'nin projeleri incelenerek fikir alış verişinde bulunuldu.
Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Bakıcı, "İlçemize yapılacak olan Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinin projelerini incelemek üzere biraraya geldiğimiz Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş Bey'e nazik davetleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Güçlü Bozüyük için çalışıyoruz" dedi. - BİLECİK

Kaynak: İHA

21 Eylül 2017 Perşembe 18:12

Bozüyük, Hasan Yaman, İbrahim Taş, Fatih Bakıcı, Politika, Güncel