Kazada Hayatını Kaybeden Yrd. Doç. Çakmak, Uşak'ta Toprağa Verildi

- Kazada hayatını kaybeden Yrd. Doç. Çakmak, Uşak'ta toprağa verildiUŞAK - Kayseri'de geçirdikleri kazada hayatını kaybeden İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak ile eşi Şennur Çakmak toprağa verildi.

- Kazada hayatını kaybeden Yrd. Doç. Çakmak, Uşak'ta toprağa verildi
UŞAK - Kayseri'de geçirdikleri kazada hayatını kaybeden İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak ile eşi Şennur Çakmak toprağa verildi.
Bayram tatili için memleketli Uşak'a gelen İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim üyesi Yardımcı Doçent Doktor Muharrem Çakmak ile eşi Şennur ve 2 çocuğu, Malatya'ya dönerken Kayseri Bünyan yakınlarında araçları yoldan çıkarak takla attı. Kazada Muharrem Çakmak ile Kur'an kursu öğreticisi olan eşi Şennur Çakmak olay yerinde hayatını kaybederken, çocukları Muhammet ve Emre olay yerine gelen ambulansla Kayseri'de hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.
Kaza sonrası otopsilerinin yapılmasının ardından Yrd. Doç. Dr. Muharrem Çakmak memleketi Uşak'ın İlyaslı köyünde ebediyete uğurlandı.
Eşi Şennur Çakmak'ın naaşı ise ailesinin istediği üzerine Balıkesir'e defnedileceği öğrenildi.

Kaynak: İHA

03 Temmuz 2017 Pazartesi 19:31

Malatya İnönü Üniversitesi, Kayseri, Uşak, Muharrem Çakmak, Yerel