Kedicikler, Erbil'in 'Evli misiniz?' Sorusuna Yanıt Veremedi

Seda Sayan'ın programına konuk olan Adnan Oktar'ın kedicikleri, Mehmet Ali Erbil'in 'Evli misiniz?' sorusuna yanıt vermekten kaçındı.

Gündüz kuşağının çok sevilen yüzlerinden Seda Sayan, yeni sezon programına bugün Show TV'de başladı. Seda Sayan'ın ilk konukları arasında Adnan Oktar'ın Kedicikleri vardı.

SEDA SAYAN: BEN DE KEDİCİK OLACAĞIM

Kediciklerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Seda Sayan, bir ara kedicik olmaya karar verdi. Dudaklarını rujla kalınlaştıran Sayan'ın "ben de kedicik olacağım" demesi stüdyoyu kahkahaya boğdu.

BİR İLK YAŞANDI

Seda Seyan yeni sezona büyük bir sürprizle başladı. Mehmet Ali Erbil ve Adnan Oktar'ın kediciklerini aynı masaya oturtan Sayan, bir ilke imza attı. Şimdiye kadar Adnan Oktar'ın kanalı A9 TV'nin programlarından başka TV kanallarında görülmeyen kediciklerden Ceylan Özbudak, Merve Büyükbayrak ve Sibel Yılmaztürk, ilk kez Seda Sayan Show'a katıldı.

"NEDEN BİRBİRİNİZE BENZİYORSUNUZ?"

Seda Sayan, kedicikleri tanımak için çeşitli sorular yöneltti. "Neden bütün kedicikler birbirine benziyor? Siz kedicikler bilgisayardan mı çıktınız?" diye sordu. Kediciklerden "Aslında birbirimize benzemiyoruz, böyle bir algı var ama yan yana baktığınızda fiziksel özelliklerimiz oldukça farklı" cevabını aldı.

YANIT VEREMEDİKLERİ SORU

Mehmet Ali Erbil ise "Evli misiniz?" diye bir soru yöneltirken, kedicikler, özel hayata ilişkin sorulara girmeyeceklerini ifade ettiler.

Kaynak: Haberler.Com

02 Eylül 2014 Salı 09:24

Mehmet Ali Erbil, Adnan Oktar, Seda Sayan, Magazin, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri