Kenan Doğulu, Beren Saat ile ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı

Dün akşam Etiler'de görüntülenen şarkıcı Kenan Doğulu, Beren Saat ile yine ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanlayarak 'Çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz' dedi.

2014 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin, evliliklerinde çıkan krizi aştıktan kısa bir süre sonra yeniden ayrılık kararı aldığı söylendi. Evliliği hakkında sorulara aylardır sessiz kalan Kenan Doğulu ise dün akşam sessizliğini bozdu.

"AYRILIK YOK"

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, dün akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bir hayli keyifli olan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına son noktayı koydu. Uçankuş'a konuşan Doğulu, "Biz valla çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Olursa zaten haberiniz olur" dedi.

EVLİLİKLERİNE İKİNCİ ŞANSI VERDİLER

Geçtiğimiz sene evliliklerinde 8 ay sorun yaşayan ve hiç birlikte görüntülenmeyen Kenan Doğulu ve Beren Saat'in boşanacakları iddia edildi. Haklarında ihanet haberleri dahi çıkan çift ise kimseye aldırış etmeden evliliklerine ikinci bir şans verdi. Çift, ilk kez geçtiğimiz Kasım ayında sarmaş dolaş görüntülenmişti.

BİRBİRLERİNE İHANET ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Evliliği hakkında aylarca sessiz kalan Beren Saat'in Fransız DJ Maga ile aşk yaşadığı iddia edildi. Maga ile samimi şekilde görüntülendiğini kabul eden Beren Saat'in DJ ile arkadaş olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Kenan Doğulu'nun da oyuncu Aslı İşler ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Kenan Doğulu, Beren Saat ile ayrıldıkları yönündeki haberleri yalanladı - Son Dakika Magazin
Kenan Doğulu ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Aslı İşler'den ilk açıklama Kenan Doğulu ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Aslı İşler'den ilk açıklamaBeren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktı Beren Saat ve aşk yaşadığı söylenen DJ Maga'nın samimi görüntüleri ortaya çıktıBoşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştı Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu barıştıBeren Saat ve Kenan Doğulu çelenkle boşanmıyoruz sinyali verdi Beren Saat ve Kenan Doğulu çelenkle boşanmıyoruz sinyali verdiBoşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu, samimi şekilde görüntülendi Boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu, samimi şekilde görüntülendi
14 Şubat 2020 Cuma 09:34

Kenan Doğulu, Beren Saat, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR (4)

Son Dakika