Kenan İmirzalıoğlu: Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum

ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olma İster' yarışmasıyla Türk halkının gönlünde taht kuran Ümmü Gülsüm Genç ile ilgili konuşan programın sunucusu Kenan imirzalıoğlu, 'Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz' dedi.

ATV ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen ve sunuculuğunu oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster'in son bölümünden bir ilk yaşandı. Konuşma yetisini kaybeden bir yarışmacı için format değiştirildi ve sorular yazı tahtası üzerinden cevaplandı. Hayata karşı duruşuyla ekran başındakileri kendine hayran bırakan Ümmü Gülsüm, yarışmadan 125 bin TL ödül kazanarak ayrıldı.

"ONUN İÇİN DUA ETTİM"

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, dün akşam Sıla Gençoğlu ve Hazer Amani çiftinin düğününde görüntülendi.

İmirzalıoğlu, "Kim Milyonler Olmak İster" yarışmasında gösterdiği başarılı performansla dikkat çeken Ümmü Gülsüm ile ilgili yaptığı açıklamada, "Gülsüm ile 2 saat baş başa vakit geçirdik ve çok etkilendim. O kadar güzel ve tertemiz kalmış bir insan ki, insan kendini sorguluyor. Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum. O yürek olduğu sürece hiçbir engel tanımıyorsunuz. Onu yetiştiren herkesi emeğine sağlık" ifadelerini kullandı.

Kenan İmirzalıoğlu: Gülsüm'ü düşünürken kendimi ona dua ederken buldum - Son Dakika Magazin
Kim Milyoner Olmak İster'de bir ilk! Ümmü Gülsüm Genç yarışmaya damga vurdu Kim Milyoner Olmak İster'de bir ilk! Ümmü Gülsüm Genç yarışmaya damga vurduKim Milyoner Olmak İster'e katılan konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç, başarısıyla Twitter'da trend oldu Kim Milyoner Olmak İster'e katılan konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç, başarısıyla Twitter'da trend olduCumhurbaşkanı Erdoğan, Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran Ümmü Gülsüm Genç ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran Ümmü Gülsüm Genç ile görüştüErdoğan, Ümmü Gülsüm Genç ile sosyal medyada canlı görüştü! O anlar böyle görüntülendi Erdoğan, Ümmü Gülsüm Genç ile sosyal medyada canlı görüştü! O anlar böyle görüntülendiÜmmü Gülsüm kimdir? Kim Milyoner OlmaK İster Ümmü Gülsüm kimdir? Ümmü Gülsüm kimdir? Kim Milyoner OlmaK İster Ümmü Gülsüm kimdir?
14 Ocak 2020 Salı 16:51

Kenan İmirzalıoğlu, Ümmü Gülsüm, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri