Kendini banyoda asan genci annesi son anda kurtardı

Samsun'da eşinden ayrı olduğu öğrenilen bir genç, girdiği bunalım sonucu kendini banyodaki su borusuna asarak intihar etmeye kalkıştı. Durumu fark eden annesi, oğlunu son anda kurtardı.

Samsun'da girdiği bunalım sonucu kendini banyoda asan genci ölümden annesi son anda kurtardı.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih Mahallesi'de meydana geldi. Eşinden ayrı olduğu öğrenilen 23 yaşındaki İ.Ç., girdiği bunalım sonucu önce evlerinde mutfaktaki bardakları kırdı daha sonra banyoya giderek kurdele ile kendini su borusuna astı.

SON ANDA KURTARILDI

Oğlunun mutfaktaki bardakları kırdığı sırada evi terk edip dışarı çıkan anne Ayşe P. (40), daha sonra kendine bir zarar verebileceğini düşünerek eve geri dönüp oğlunu aramaya başladı. Evin odalarında oğlu İbrahim'i bulamayan anne Ayşe P., banyoyu kontrol ettiğinde oğlunun kendini kurdele ile tavandaki demir su borusuna astığını görünce büyük panik yaşadı. Oğlunu, mutfaktan aldığı bıçakla kurdeleyi keserek ölümden kurtaran anne Ayşe P., 112'den yardım istedi.

ANNE GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLDİ

Ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan İ.Ç., tedavi altına alındı. Hastanede gözyaşı döken anne Ayşe P. güçlükle sakinleştirildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kendini banyoda asan genci annesi son anda kurtardı - Son Dakika

Kaynak: İHA

05 Aralık 2019 Perşembe 17:54

Fatih Mahallesi, Samsun, Anne, 3. Sayfa, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri