Kerimcan Durmaz, Selin Ciğerci'nin Nişanlısından Hoşlandığı İçin Dostlukları Bitmiş

Selin Ciğerci'nin yakın dostu Kerimcan Durmaz'la küslüğünün nedeni belli oldu. Ciğerci, Durmaz'ın nişanlısı Gökhan Çıra'dan hoşlandığını öğrendiği için dostluğunu bitirdi.

Instagram'daki Lost Secret sayfasının haberine göre; ameliyatla kadın olan Selin Ciğerci ve Kerimcan Durmaz'ın dostluğu Ciğerci'nin nişanlısı Gökhan Çıra yüzünden bitti.

KERİMCAN, GÖKHAN ÇIRA'YI BEĞENİNCE DOSTLUK BİTTİ

Selin Ciğerci'nin bir süredir yediği içtiği ayrı bitmediği yakın dostu Kerimcan Durmaz'la arası Durmaz'ın Gökhan Çıra'yı beğenmesinden dolayı bozuldu. Kerimcan Durmaz, Ciğerci'nin nişanlısı Gökhan Çıra'yı beğenerek yakınlaşmaya çalıştı. Gökhan'ın Kerimcan'ı şikayeti ve yaptıklarını anlatmasıyla ikili arasındaki dostluk bitti.

GÖKHAN ÇIRA KİMDİR?

Galatasaray alt yapısında futbol yaşantısına adım atan 1996 doğumlu futbolcu Gökhan Çıra 2016 yılında Galatasaray U21 takımından bonservissiz olarak Beylerbeyi takımına transfer olmuştur. Ailesi Ordu'da yaşayan futbolcu, günümüzde sıkça Selin Ciğerci ile evleneceği yönünde haberler ile gündeme gelmektedir. Selin Ciğerci sonradan kadın olan ünlü isimlerdendir. Gökhan Çıra baba tarafından aslen Tokat'lıdır. Kova burcudur.

15 Temmuz 2018 Pazar 09:57

Instagram, Selin Ciğerci, Kerimcan Durmaz, Magazin
YORUMLAR