Keşan Gençlik Bornova Anadolu Lisesi Maçına Hazır

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü 27 Şubat Pazar Günü İzmir'de Oynayacağı Bornova Anadolu Lisesi Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Koçak, takım Antrenörü Mustafa Yardımcı ile karşılıklı anlaşılarak Yardımcı'nın görevine son verildiğini belirterek "Hocamız Mustafa Yardımcı ile yaptığımız ikili görüşmede kendisine bugüne kadar yaptığı görevden dolayı kendisine teşekkür etti ve karşılıklı anlaşarak hocamızla yollarımızı ayırdık. Takımımızı oyuncularımız Hakan Polat ve Anıl Tokat ikilisi çalıştırıyor. Bu hafta Bornova Anadolu Lisesi maçı bizim Play Off'a kalmamız anlamında hayati bir maç.Takımımız bu maçtan galibiyetle ayrılmak hedefiyle çalışmalarını Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu'nda sürdürüyor. Sporcularımızla birlikte Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan'a yaptığımızı ziyaret de sporcularımıza büyük moral oldu. Başkanımızın takımımıza sahip çıkması bizleri çok mutlu ediyor. Bornova Anadolu Lisesi maçını kazanarak bu galibiyeti Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özcan'a armağan etmek istiyoruz" dedi.

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü, 27 Şubat 2011 Pazar günü saat 13.00'de Alsancak Atatürk Spor Salonu'nda oynayacağı karşılaşma için 25 Şubat 2011 Cuma günü akşamı İzmir'e hareket edecek.

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Koçak, İzmir'deki tüm Keşanlı ve Trakyalıları da bu karşılaşmada takımlarını desteklemeye davet etti.

KARŞILAŞMA VOLEYBOL TV'DEN NAKLEN YAYINLANACAK

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Erdoğan Demir'de, Bornova Anadolu Lisesi ile oynayacakları karşılaşmanın Türkiye Voleybol Federasyonu'nun www.tvf.org.tr internet adresindeki Voleybol TV'den naklen yayınlanacağı belirterek "Voleybol Federasyonu'nun başlattığı yeni bir uygulama ile İstanbul,Ankara ve İzmir'deki voleybol maçları internetten yayın yapan Voleybol TV tarafından canlı olarak yayınlanıyor.Böylece spor severler takımlarını maçlarını canlı olarak izleyebiliyorlar" dedi.

Kaynak: Bültenler

24 Şubat 2011 Perşembe 12:15

Spor