Kim Kardashian, derin bacak dekolteli elbisesiyle göz kamaştırdı

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla dikkat çeken ABD'li magazin yıldızı Kim Kardashian, derin bacak dekolteli elbisesiyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Kardashian'ın bu paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni ve binlerce yorum geldi.

Dünyaca ünlü Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Instagram hesabında 160 milyon takipçisi bulunan 39 yaşındaki güzel, derin bacak dekolteli elbisesiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Kardashian'ın söz konusu paylaşımına kısa sürede 360 binin üzerinde beğeni ve binlerce yorum geldi.

OSCAR TÖRENİNDE GİYDİĞİ ELBİSEYLE DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Öte yandan, Kim Kardashian Oscar ödül töreninde giydiği elbisesiyle büyük beğeni topladı. Elbise, ABD'de ve 18 ülkede çıkan aylık moda dergisi Vogue tarafından gecenin en güzel elbiselerinden biri seçildi.

Kim Kardashian, derin bacak dekolteli elbisesiyle göz kamaştırdı - Son Dakika Magazin
ABD'li yıldız Kim Kardashian, iddialı mayokinisi ile dikkatleri üzerine çekti ABD'li yıldız Kim Kardashian, iddialı mayokinisi ile dikkatleri üzerine çektiCüneyt Özdemir'den takipçi sayısı esprisi: Ben Türkiye'nin Kim Kardashian'ıyım Cüneyt Özdemir'den takipçi sayısı esprisi: Ben Türkiye'nin Kim Kardashian'ıyımKim Kardashian'a özenen Linet, 30 bin TL'ye kalça operasyonu yaptırdı Kim Kardashian'a özenen Linet, 30 bin TL'ye kalça operasyonu yaptırdı
14 Şubat 2020 Cuma 00:04

Amerika Birleşik Devletleri, Kim Kardashian, Instagram, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR (9)

Son Dakika