Kim Milyoner Olmak İster'de "Atatürk" Sorusuna İki Joker Kullanan Yarışmacı, Sosyal Medyada Gündem Oldu

ATV'nin en çok kazandıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster programında sorulan "Atatürk" sorusu programa damga vurdu.

Sunuculuğunu Murat Yıldırım'ın yaptığı sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan bir soru yarışmacıya zor anlar yaşattı. "Cumhuriyet ilan edildiğinde Atatürk kaç yaşındaydı?" sorusuna 2 joker hakkını kullanan yarışmacı sosyal medyada da gündem oldu.

İKİ JOKER HAKKINI KULLANDI

Soru 20 yaşındaki gazetecilik bölümü öğrencisi olan Kübra adlı yarışmacıya soruldu. Yarışmacı sorudan emin olamayınca iki jokerini kullanmak zorunda kaldı.

MURAT YILDIRIM TEPKİSİNİ GİZLEYEMEDİ

İlk önce yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı iki şık arasında da kalınca telefon joker hakkını da kullanmak istediğini belirtti. Duruma Murat Yıldırım'ın tepkisi ise "eyvah" oldu.

SERT ELEŞTİRİLER GELDİ

Telefonla joker hakkını kullanan yarışmacı soruya arkadaşının yardımıyla doğru cevap verdi. Yarışmanın yayınlanmasının ardından genç yarışmacıya sosyal medya üzerinden sert eleştiriler geldi.

Kim Milyoner Olmak İster'de "Atatürk" Sorusuna İki Joker Kullanan Yarışmacı, Sosyal Medyada Gündem Oldu - Son Dakika Magazin
27 Ocak 2019 Pazar 10:18
YORUMLAR (137)
  • ... : Yorumlardan anladim ki ATATURK gercekten cok iyi seyler yapmis. Meyve veren agac taslanir misali taslamaya calisanlar gunes balcikla sivanmaz ayrica acayip kiskaniyorsunuz bu arada kabul etmezsiniz siz simdi ama
    Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika