Kim Milyoner Olmak İster'de Sorulan 'Ayşen Gruda' Sorusu Murat Yıldırım'a Duygusal Anlar Yaşattı

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan Boğaziçi Üniversitesi mezunu bir öğrenci, Ayşen Gruda hakkındaki sorunun cevabını iki joker hakkını kullanarak bildi. Sunucu Murat Yıldırım, Gruda hakkında konuşurken duygusal anlar yaşadı.

ATV ekranlarında yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında sorulan Ayşen Gruda sorusu herkesi duygulandırdı. Boğaziçi Üniversitesi'nde mezun olan genç yarışmacı, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden usta oyuncu Ayşen Gruda hakkındaki soruyu iki joker kullanarak cevapladı.

AYŞEN GRUDA'NIN SESİNİ TANIYAMADI

'Çöpçüler Kralı' filminde rol alan 'Hacer' karakterinin sorulduğu soruda yarışmacı doğru cevaptan emin olamayınca önce telefon joker hakkını kullandı. Ancak yarışmacının aradığı kişi de soruya yanlış cevap verdi. İkinci joker hakkını kullanarak cevabı seyirciye soran genç yarışmacı doğru cevabı verdi.

KONUŞMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Yarışmacının soruyu bir sefer de bilememesinden sonra açıklama yapan sunucu Murat Yıldırım duygusal anlar yaşadı. Konuşmakta güçlük çeken Yıldırım, "Allah rahmet eylesin. Bu hayatta gördüğüm en mütevazi, sevgiden yana, barıştan yana bir oyuncuydu. Bir insandı her şeyden önce. Türk sineması ve Türkiye çok büyük bir insanı kaybetti." dedi.

Kim Milyoner Olmak İster'de Sorulan 'Ayşen Gruda' Sorusu Murat Yıldırım'a Duygusal Anlar Yaşattı - Son Dakika
03 Şubat 2019 Pazar 07:47
YORUMLAR (21)
  • SANCAK : Bu insanları nasıl oluyorsa ön elemedne geçiriyorlar. Yazıklar olsun bu tarz asosyal tipleri buraya çıkaranlara.
    Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
  • .. : Gençliğin kafası boş boş şeylerle dolu .kim kimle nerde ne giydi kaça aldı kim kimden boşandı kaç estetik yaptırdı.sor bilirler.yazık.önce kendini bileceksin.kendi değerlerini.kültürünü sanatını.emektarlarını..sosyal medya ve boş tv programları milletleri bozdu.
    Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • OFLU : ayşen gruda gerçektende çok büyük bir sanatcıdır çok eğitimli vede birikimli bir cumhuriyet insanıdırki böylesine büyük bir sanatcıyı ilkel gerici eğitimsiz cahillerin anlamasını beklemek saflık olur anlayamazlarda zaten
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika