Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım'dan sevenlerine yıllar sonra dizi sürprizi

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım yıllar sonra bir dizi projesiyle ekranlara geri dönüyor. Yıldırım'ın, dizideki sürpriz partneri ise Sinem Kobal olacağı öğrenildi.

Son olarak 2016 yılında Meryem Üzerli ile Gecenin Kraliçesi dizisinde rol alan Murat Yıldırım'dan hayranlarına müjdeli haber geldi.

YENİDEN DİZİDE ROL ALACAK

Uzun süredir ATV'nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğunu yapan ünlü oyuncu Murat Yıldırım, yıllar sonra yeniden bir dizide rol alacak. Yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen dizinin Show TV'de yayınlanması bekleniyor.

PARTNERİ SİNEM KOBAL

Öte yandan Çukur dizisinde yer alacağı konuşulan sonra çıkan haberleri yalanlayan Sinem Kobal'ın ise Murat Yıldırım'ın partneri olacağı öğrenildi. Dizinin BKM imzalı yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında.

Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım'dan sevenlerine yıllar sonra dizi sürprizi - Son Dakika Magazin
12 Ağustos 2019 Pazartesi 14:55

Murat YıldırımSinem KobalShow TvMeryemÇukurAtvTV
YORUMLAR (10)
 • şakir : oyunculuğu başarılı yıllardır oynadığı her projede başrolde ama sunuculuğu asla iyi değil..çok gereksiz diyaloglara giriyor yarışmacılarla...
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Günay : Açsın ama akıllı telefonun var bilgisayarın Laptopun var en önemlisi de sosyal medyada gezecek internetin var. Bunların hepisi için para ve birde oturma adresin lazım, onların da var ki yazıyorsun buraya.. O zaman sen yemek yiyemeyecek kadar hastasın kardeş ondan açsın geçmiş olsun.
  1 0 Yayından Kaldır
 • g : Kim aç ya? Allah aşkına kim aç? millet Asgari Ücretle maaş alıyor, gidip son model telefon alıyor. Senin ne haddine o telefon? bir komşumuz var babası taksi şöförü bunun çocuğu var son model bir şeyler alıyor, bunun da gösterişini yapıyor. Herkes haddini bilecek, açım diye ağlamayacak. Açsan, almayacaksın o kadar markalı telefonu, binlerce yıldır bu bir döngüdür, o telefon çıktığı para, bütçeni aşıyorsa alamazsın, çünkü sen ASGARİ ücret alıyorsun. Çünkü sen daha az aylık paran var.
  2 0 Yayından Kaldır
 • Ayhan : Evet bende açım, şimdi boğazda güzel bir restaurantta balık yemeğe gidiyorum.
  8 3 Yayından Kaldır