Kimliği Belirsiz Kadın, Şehit Cenazesinde Kılıçdaroğlu'na Seccade ile Saldırdı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğradı. Saldırı anında bir kadının eline geçirdiği seccade ile Kılıçdaroğlu'na vurmaya çalışması dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çubuk ilçesinde şehit sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın cenaze namazının ardından bir grup tarafından protesto edilerek saldırıya uğradı. Saldırı anında öfkeli bir kadının eline geçirdiği seccade ile Kılıçdaroğlu'na vurmaya çalışması dikkat çekti.

KILIÇDAROĞLU ŞEHİT CENAZESİNE KATILDI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara'nın Çubuk ilçesinde, şehir er Yener Kırıkcı için düzenlenen cenaze törenine katıldı.

SALDIRIYA UĞRADI

Törenin ardından CHP lideri bir grubun saldırısına uğradı. Arbede yaşanması üzerine güvenlik görevlileri olaya müdahale etti. Cenazede Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da olduğu öğrenildi.

SECCADE İLE SALDIRDI

Saldırı anında öfkeli bir kadının eline geçirdiği seccade ile Kılıçdaroğlu'na vurmaya çalışması dikkat çekti.

İşte saldırı anına damga vuran o kare;

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğu, Ankara'da Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğu, Ankara'da Şehit Cenazesinde Saldırıya UğradıCHP Lideri Kılıçdaroğlu, Saldırı Sonrası Tutulduğu Evden, Zırhlı Araçla Çıkarıldı CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Saldırı Sonrası Tutulduğu Evden, Zırhlı Araçla ÇıkarıldıAnkara Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Açıklama Geldi Ankara Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Açıklama Geldi
21 Nisan 2019 Pazar 14:44

Kemal Kılıçdaroğlu, Politika, Güncel