Kingman: Altın Çember Filmi

Kingman: Altın Çember filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kingman: Altın Çember filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.
Yönetmen: Matthew Vaughn
Senaryo: Matthew Vaughn, Jane Goldman, Mark Millar
Oyuncular: Sophie Cookson, Taron Egerton, Channing Tatum, Halle Berry, Pedro Pascal, Jeff Bridges, Julianne Moore, Mark Strong, Colin Firth, Vinnie Jones, Poppy Delevingne, Hanna Alström , Edward Holcroft, Samantha Womack, Honey Holmes, Paulina Boneva , Tom Benedict Knight, Alexandra Ford, Samantha Coughlan, James Carroll Jordan, Lee Nicholas Harris , Jeff Ricketts, Nick Owenford, Deborah Rock, Cristina Dohmen, Mark Holden, Akash Prasad, Gordon Alexander
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Kingsman: The Golden Circle
Yapımcı Firma: Marv Films
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 135 dk.
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)
Vizyon Tarihi: 22.09.2017

Kaynak: InterSinema.com

22 Temmuz 2017 Cumartesi 12:54

Sinema