Kırmızı halının en beğenilen çifti

86. Akademi Ödülleri Töreni'nde kırmızı halının en beğenilen çifti Matt Damon ve Luciana Barroso seçildi!

5 milyondan fazla üyesiyle Türkiye'nin önde gelen 'ciddi ilişki ve evlilik' sitelerinden biri olan eÇift, bilimsel araştırmalara dayanan kişilik analiz testi ve 'İdeal Çift Metodu' isimli yenilikçi eşleştirme sistemleri sayesinde mutlu ve ciddi bir ilişki arayan bekar üyelerini 7 yıldır bir araya getiriyor.

eÇift'in Türkiye genelindeki üyeleriyle gerçekleştirdiği ve 520kişinin katıldığıankete göre 86. Akademi Ödülleri Töreni'nde kırmızı halının en beğenilen çifti Matt Damon ve Luciana Barroso seçildi!

Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği ve sosyal medyada da büyük yankı uyandıran Oscar Kırmızı Halı Ünlüler geçidinin en göz alıcı çiftini seçilen Matt Damon ve Luciana Barroso'yu , oyların %25'ini toplayan Christian Bale ve eşi Sibi Blazic takip etti.

Oscar Töreni için seçtiği kıyafetle büyük beğeni toplayan ve kırmızı halıda stiliyle gecenin en çok konuşulan isimlerden biri olan Olivia Wilde ve oyuncu eşi Jason Sudeikis ise eÇift üyelerinin oylarının %20'sini toplayarak en beğenilen üçüncü çift seçildi.

Hollywood'un en sevilen çiftlerinden biri olan, 7 Grammy ödüllü Amerikalı müzisyenJohn Legendve eşi Chrissy Teigen da kırmızı halının göz kamaştıran örnek çiftlerinden biri olarak eÇift üyelerinin %19'unun oyunu alarak dördüncü oldu.

Kaynak: Bültenler

10 Mart 2016 Perşembe 09:48

Türkiye, Barroso, Matt Damon, Güncel