Kıvanç Tatlıtuğ'un 10 yıldır reklam yüzü olduğu markadan aldığı ücret dudak uçuklattı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde 10 yıldır reklam yüzü olduğu marka için kamera karşısına geçti. Tatlıtuğ, son reklam için 1 milyon euro yani 8 milyondan fazla para kazandı.

Rol aldığı her projedeki başarısıyla adından söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ, en çok kazanan ünlüler listesinde yerini korumaya devam ediyor. 10 yıldır bir giyim markasının yüzü olan oyuncu, son kazandığı ücretle gündem oldu.

8 MİLYON 732 BİN TL ALDI

Takvim'de yer alan habere göre: Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde markanın yeni reklamı için kamera karşısına geçti. Yakışıklı oyuncu, reklam karelerini de siyah beyaz şekilde 3.3 milyon takipçili Instagram hesabında yayınladı. 10 yıldır ünlü markayla iş birliği yapan oyuncunun, reklamdan aldığı para ise dudak uçuklattı. Tatlıtuğ, iddialara göre markadan 1 milyon Euro yani yaklaşık 8 milyon 732 bin lira aldı. Geçen yıl, markadan 5 milyon lira alan oyuncunun fiyatını her yıl katlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un 10 yıldır reklam yüzü olduğu markadan aldığı ücret dudak uçuklattı - Son Dakika Magazin
15 Ağustos 2020 Cumartesi 12:11
YORUMLAR (44)
  • Smt : Haber olmayacak kadar saçma ve denildiği gibi bu kadar ücret ödemektense ürünlerin fiyatlarını aşağı çekilmeli saçmalık.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Türk insanı : Yaklaşık 30 yıldır bu ürünü kullanıyorum fakat bu adam reklama başlayınca ürünlerde yüzde yüz artış oldu sebep buymuş demek bundan sonra almak bunun ekmeğine yağ sürmek olacak yazık bu firmaya işçinin maaşından kes reklam diye müşteriye yüklen bakalım tezgah nezaman kapatacaksın sen kar yaptığını düşün
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika