Gece Vakti Kız Yurduna Giren Erkek, Yurdu Ayağa Kaldırdı

Gece yarısı su içmeye kalkan kız öğrenci, yurtta bir erkekle karşılaşınca çığlığı bastı. Yurt müdürü, kaçan gencin platonik bir aşık olduğundan şüphelendiklerini söyledi.

Aydın'ın Efeler ilçesindeki özel kız öğrenci yurduna, gece yarısı gizlece giren bir erkek, paniğe neden oldu. Su içmeye çıkan bir kız öğrencinin fark ettiği kimliği belirsiz kişi, yangın merdivenlerinden kaçtı.

SU İÇMEYE KALKTI BİR ERKEKLE KARŞILAŞTI

Zafer Mahallesi'nde bulunan özel bir kız öğrenci yurdunda kalan öğrencilerden biri, bugün saat 04.00 sıralarında su içmek için mutfağa gittiğinde, iddiaya göre, karşısına bir erkek çıktı.

KIZ ÖĞRENCİ ÇIĞLIK ATINCA YANGIN MERDİVENİNDEN KAÇTI

Öğrencinin çığlık atması üzerine, diğer öğrenciler de uyanınca, şüpheli kişi panikle yangın merdivenlerinden inerek kaçtı. Olayın yayılmasıyla veliler de polise şikayette bulundu. Polis, yurda giderek beş kız öğrencinin ifadesine başvurdu. Yurtta bulunan güvenlik kameralarını incelemeye alan Polis ekipleri, yurda izinsiz giren kişinin kimliğinin tespiti için çalışma başlattı.

"YA HIRSIZ YA DA KIZLARDAN BİRİNE PLATONİK AŞIK"

Olayın hırsızlık amaçlı olabileceğini veya kızlardan birine aşık olan birisinin yapmış olabileceğini tahmin ettiklerini söyleyen yurt sahibi Yiğit Olur, "Güvenlik kameralarından eşkal tespiti yapılıyor. Yurdumuza giren kişinin öğrencilerimizden birine platonik aşık olabileceğini düşünüyoruz. Çünkü farklı zamanlara yurdun izlendiği yönünde bilgiler var. Farklı birimlerden polis ekipleri olayı tüm yönüyle araştırıyor. Kısa sürede olay aydınlanacaktır" dedi.

16 Nisan 2018 Pazartesi 15:58

Aydın, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (30)
  • Kılçık : acil servise aynen katılıyorum,ülkemizi kimin kurtardığı konısunda,okullarda yıllardır öğretilen bilgiler krsinlikle yalan ve ysnlıştır,ülkemizi ödediğiniz adam degil,dedelerimiz kurtarmıştır,adımız şu olurdu bu olurdu,bunlar kemelis cahapelilerin katmerli yalanlarıdır,aslı ve astarı yoktur.herkese saygılar ve sevgiler. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • acil servis : Bir türk vatandaşı olarak o yurdun duvarındaki resmi asanları kınıyorum,oraya atamız fatihin resmini asmalarını tavsiye ediyorum,her nekadar gemelisler begenmeselerde,artık onlardan korkmadıgımızı göstermenin zamanı gelmiştir,şu anda ülkeye osmanlı torunları hakimdir,ilel ebed bu hakimiyet devam edecektir. Cevap Yaz 2 7 Yayından Kaldır serkan : o kafayı sadece görüntü olsun diye taşıyorsun anlaşılan 2 1 Yayından Kaldır Ataturk : Osmanli torunu o resimdeki adam olmasa babanin pardon babalarinin isimleei ne olacakti acaba. Soyuna bol bol ingiliz yunan fransiz vs. Karisacagindan bugun osmali torunuyum demen biraz zor olacakti 1 1 Yayından Kaldır
  • BORSACI : akademi erkek öğrenci yurdu yazıyor pankartta. son iki harf görünüyor ''EK'' ÖĞRENCİ YURDU YAZIYOR. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız