Kızı tarafından istediği ayakkabıyı almadığı için merdivenden itilen anne, şikayetçi olmadı

Tekirdağ'da pahalı bulduğu ayakkabıyı almadığı için kızı tarafından merdivenlerden itildiği iddia edilen anne, kızını karakolda affetti. İfadesi alınan anne, kızından şikayetçi olmadı.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde beğendiği ayakkabıyı pahalı bulduğu için satın almayan annesiyle önce tartışan sonra da AVM'nin merdivenlerinden ittiği iddia edilen P.D., adlı genç kız, polis tarafından gözaltına alındı.

Enis Yıldırım'ın Habertürk'te yayınlanan haberine göre görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından eve giden polis, anne ve kızının ifadesine başvurdu. Anne Nevin Ş., kızından şikayetçi olmadığını belirterek, "Kızımın beni merdivenlerden kasıtlı olarak ittiğini düşünmüyorum. AVM'de görüntülerimizi çeken ve sosyal medyada atan Gülay adlı 541 937 …. nolu telefon sahibinden şikayetçiyim" dedi.

"AYAKKABIYI PAHALI OLDUĞU İÇİN ALMAK İSTEMEDİM"

Kızıyla birlikte AVM'ye girdikleri belirten Nevin Ş., "Kızım bir ayakkabı beğendi. Pahalı olduğu için almak istemedim. Sonra benden para istedi. Ben de almak için yukarı çıktım. Bu sırada kızım bana bağırınca ayakkabıyı almak istemediğimi söyledim. Beni çekiştirmeye başladı. Merdivenlerin başında kızımdan kurtulmaya çalışırken dengemi kaybettim ve merdivenlerden düştüm. Mağaza çalışanı kızıma hakaret etti. Kızım sakinleşti ve mağazadan çıktık" dedi.

"GÖRÜNTÜYÜ ÇEKEN BENDEN ÖZÜR DİLEDİ"

Kızını arkadaşlarının aradığını ve AVM'de yaşananların sosyal medyada yayıldığını söylediğini belirten Nevin Ş., "Kızım 'Anne yaşadıklarımız çekip sosyal medyaya atmışlar' dedi. Ben de AVM'ye gidip çekeni bulmak istedim. Çeken kişinin izinli olduğunu söylediler. Sonra çekimi yapan beni aradı ve özür diledi. Kızımın hayatını mahvettiğini söyledim. Daha sonra polisler geldi" diye konuştu.

Anne polis merkezinde, kızı ise yaşı küçük olduğu için çocuk polisine ifade verdi. Kasten yaralama ve hakaret iddiasıyla başlatılan soruşturma sürüyor.

Dün sosyal medyada yayılan görüntü, kullanıcıların tepkisini çekmişti. Twitter kullanıcıları #anneyekalkanellerkırılsın etiketiyle genç kızı eleştirmişti.

Kızı tarafından istediği ayakkabıyı almadığı için merdivenden itilen anne, şikayetçi olmadı - Son Dakika
İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden iten kız, ağzına geleni söyledi

İstediği ayakkabıyı almadığı için annesini merdivenlerden iten kız, ağzına geleni söyledi

05 Haziran 2020 Cuma 21:08
YORUMLAR (122)
  • CENGİZHAN : NE EKERSEN ONU BİÇERSİN OLAYIN ÖZETİ BU .ANNE BU DAVRANIŞI ÇOK YANLIŞTA OLSA HAK ETMİŞTİR BEŞ KARDEŞİZ HİÇ BİRİMİZ ANNEMİZ EE BAGIRMAYI İTMEYİ BIRAK SESİMİZİ DAHİ YÜKSELTMEDİK ÇÜNKÜ ANNE BABA KONUMUNU SAYGINLIĞINI KORUYARAK YETİŞTİRDİ BİZİ
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • CENGİZHAN : BEN ÇOCUGUMLA ARKADAŞ GİBİYİM DİYEN ÇOK BİLMİŞ ANNE BABALARIN ESERİ BU ÇOCUKLAR GENÇLER. SEN ÇOCUGUNLA ARKADAŞ GİBİ OLURSAN ODA SANA ARKADAŞINA DAVRANDIĞI GİBİ DAVRANIR ARKADAŞINA HİTAP ETTİĞİ GİBİ EDER .
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Sağduyumu Kaybettirdiniz : Sırf bu yüzden sağduyumu kaybettim -Geçtiğimiz aylarda şiddete maruz kalan bir kadını kurtaran üni. öğrencisinden kurtarılan kadın şikayetçi oldu -Annesini merdivenden iten kıza müdahale edildi, annesi müdahale edenden şikayetçi oldu Bunun çok fazla örneği mevcut. Sırf bu durumlar yüzünden bundan sonra sokakta cinayette görsem, darpta görsem sessiz sessiz olay yerinden uzaklaşmak makul geliyor.
    Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika