Kızılay Genel Başkanı Vali Alimoğlu'nu Ziyaret Etti

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık beraberinde Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Ulukaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık beraberinde Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Ulukaya ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Vali Orhan Alimoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Türk Kızılayı Karabük Şubesinin, Karabük Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirdiği "1 Dakika İçin Harekete Geçin" kan alma kampanyasına katılmak üzere kente geldiğini belirten Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Kızılay olarak Karabük'e gerçekleştirdikleri faaliyet ve çalışmalar hakkında Vali Orhan Alimoğlu'na bilgiler verdi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Orhan Alimoğlu, Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve beraberindekilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Genel Başkanı Kınık, daha sonra, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ve Kızıl Karabük Şubesi ile Safranbolu Şubesini de ziyaret etti. - KARABÜK

Kaynak: İHA

10 Mayıs 2016 Salı 19:29

Kınık, Karabük, Orhan Alimoğlu, Kızılay, Yerel