KKTC Başbakanı'nın Eşi, Özel Mektupla Beraber Başbakana Sandalye Hediye Etti

KKTC Başbakanı'nın eşi Sibel Tatar, Başbakanlıkta ziyaret ettiği eşi Ersin Tatar'a özel bir sandalye hediye etti. Sibel Tatar'ın özel bir mektupla verdiği hediye, Ada'da gündem oldu.

KKTC'nin yeni Başbakanı Ersin Tatar, eşi Sibel Tatar'ın hediye ettiği özel sandalyenin resmini sosyal medya hesabından paylaştı. "Eşimin hediyesi" notu ile paylaşılan gönderide "Sayın Başbakan'ım, sevgili eşim" diye başlayan mektup dikkat çekti.

KKTC yeni Başbakanı'nın eşi Sibel Tatar, Başbakanlıkta ziyaret ettiği eşine özel bir sandalye hediye etti. Başbakan Tatar da bu anların resmini sosyal medya hesabından, "Eşimin hediyesi" notuyla paylaştı.

ADA'DA GÜNDEM OLDU

Sibel Tatar'ın eşine hediye verirken eşine bir de mektup yazdığı ortaya çıktı. Tatar mektubuna, "Sayın Başbakan'ım, sevgili eşim" olarak başlıyor. "Kıbrıs Türk'ünün özünün sembolü bir hediyeyle seni kutlamak istedim" diyen Sibel Tatar, eşine başarılar diliyor.

Başbakan Ersin Tatar'ın sosyal medyada paylaştığı eşinin hediye ettiği sandalyenin fotoğrafı ve yazdığı mektup, ilgi gördü.

KKTC Başbakanı'nın Eşi, Özel Mektupla Beraber Başbakana Sandalye Hediye Etti

Kaynak: DHA

24 Mayıs 2019 Cuma 12:31

Ersin Tatar, Sibel Tatar, Tatar, Kıbrıs, Politika, Dünya, Güncel