Kod Adı Hot Dog Filmi

Kod Adı Hot Dog filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kod Adı Hot Dog filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Theo ve Luke birbirinden tamamen farklı yapıda insanlardır. Birisi işleri kaba kuvvetle çözerken diğeri ise olayları aklı ile çözmeye çalışır. Büyükelçinin kızının kaçırılması ikisinin bir araya gelmesine neden olur. Kaçırılan kızı kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda olan Theo ve Luke zorlu bir maceraya atılır. Çünkü kızın kaçırılması basit bir fidye isteme olayından çok daha fazlasıdır.Torsten Künstler'in Yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Anne Schäfer, Lisa Tomaschewsky gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen: Torsten Künstler
Senaryo: Tripper Clancy
Oyuncular: Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Anne Schäfer, Lisa Tomaschewsky, Joachim Paul Assböck, David Brückner, Simson Bubbel, Thomas Fehlen, Heino Ferch, Samuel Finzi, Leigh Gill, André Hennicke, Ramona Kunze-Libnow, Joan Pascu, Paula Paul, Helena Pieske, Lucia Peraza Rios, Merlin Rose, Joe Toedtling , Tim Wilde, Lilli Schweiger, Lui Eckardt
Filmin Türü: Aksiyon
Orijinal Adı: Hot Dog
Yapımcı Firma: Pantaleon Entertainment
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Almanya
Orijinal Dili: Almanca
Filmin Süresi: 105 dk.
Dağıtıcı Firma: Özen Film
Vizyon Tarihi: 15.06.2018

Kod Adı Hot Dog Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

04 Nisan 2018 Çarşamba 08:54

Mahtias Schweighöfer, Til Schweiger, Sinema