Konoplyanka'nın menajeri Ali Koç ile görüşmek için İstanbul'a geldi

Alman basını, Ukraynalı futbolcu Yevhen Konoplyanka'nın menajeri Fali Ramadani'nin Ali Koç'la görüşmek için İstanbul'a geldiğini duyurdu.

Uzun bir süredir Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın gündemini meşgul eden Ukraynalı futbolcu Yevhen Konoplyanka'nın transferiyle ilgili Almanlardan müthiş bir iddia geldi. Ülkede yayın yapan SPORT1 adlı televizyon kanalının okuyucularıyla paylaştığı son dakika haberine göre 29 yaşındaki sol kanat oyuncusunun menajeri Fali Ramadani menajeri İstanbul'a geldi.

KOLAROV TRANSFERİ DE GÖRÜŞÜLECEK

Haberde Ramadani'nin Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la hem Konoplyanka transferi hakkındaki son detaylar hem de Sarı Lacivertliler'in gündemindeki bir başka futbolcu olan Aleksandar Kolarov hakkında konuşacağı ifade edildi. Schalke'nin teknik direktörü David Wagner de Konoplyanka hakkında yaptığı son açıklamada yıldız ismin kendisine kulüp aradığını söylemişti. (Fanatik)

Konoplyanka'nın menajeri Ali Koç ile görüşmek için İstanbul'a geldi
Mahkemeden Galatasaray kararı: Seçim yok! Mahkemeden Galatasaray kararı: Seçim yok!Galatasaray'dan Fernando transferi için KAP bildirimi Galatasaray'dan Fernando transferi için KAP bildirimiİşte Barcelona'nın Ianis Hagi planı! Popescu açıkladı İşte Barcelona'nın Ianis Hagi planı! Popescu açıkladıFenerbahçe Garry Rodrigues transferini bitirdi iddiası! İşte yıllık ücreti Fenerbahçe Garry Rodrigues transferini bitirdi iddiası! İşte yıllık ücreti
11 Temmuz 2019 Perşembe 17:03

İstanbul, Ali Koç, Spor
YORUMLAR (2)