Konyaaltı Kitap Fuarı Açılıyor

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl yedincisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı’nın 28 Ekim Cuma günü açılacağını bildirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu yıl yedincisini gerçekleştirecekleri Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın 28 Ekim Cuma günü açılacağını bildirdi.

Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim Cuma günü Cam Piramit'te kitap severler için kapılarını açıyor.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nın yedincisini 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir' slogan ile gerçekleştireceklerini söyledi. Yeni eğitim yılında öğrencilerin okul ihtiyaçlarını da büyük indirimlerle bu fuardan da karşılayabileceklerini dile getiren Başkan Böcek, bu yıl fuarda 350 ye yakın grubu ve 100'e yakın yazarın yer alacağını kaydetti.

Başkan Muhittin Böcek, "Her yıl olduğu gibi 7'den 77'ye her görüşten kitapseveri, tek çatı altında buluşturuyoruz. Konyaaltı Kitap Fuarı'na bu yıl İlker Başbuğ, Metin Feyzioğlu, Mustafa Balbay, Hanife Avcı, Feyza Altun Meriç, Ahmet Şafak, Mavisel Yener, Ümit Zileli, Tarık Uslu, Enis Berberoğlu, Nihat Hatipoğlu, Şermin Çarkacı, Engin Alan, Büşra Küçük, İhsan Eliaçık, Sinan Meydan, Eren Erdem, Ataol Behramoğlu, Barış Yarkadaş, Yalçın Küçük, Hulki Cevizoğlu, Doğu Perinçek, Vural Savaş, Kahraman Tazeoğlu gibi birbirinden değerli yazarlar imza ve söyleşileriyle bu fuarda okurlarıyla buluşuyor. 22 bin ziyaretçi ile başladığımız Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı'nı geçtiğimiz yıl 135 bin kişi ziyaret etmişti. Türkiye'nin ilk 3 fuarı arasında gösterilen Fuar, bu gün Antalya'nın bir markası olmuştur" dedi.

Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı, 28 Ekim ile 6 Kasım günleri arasında Cam Piramit'te ziyarete açık olacak. - ANTALYA

Kaynak: İHA

24 Ekim 2016 Pazartesi 12:13

Muhittin Böcek, Yalçın Küçük, Konyaaltı, Antalya, Yerel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri