Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması: 'Her zaman destekçisiyiz'

Konyaspor Kulübü'nden Teknik Direktör Aykut Kocaman ile ilgili yapılan açıklamada, 'Hocamızın dün yanındaydık bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra da kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda atacağı adımların her zaman destekçisi olacağız' denildi.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Çaykur Rizespor mağlubiyetinin ardından istifa sinyali veren Aykut Kocaman'ın için bir kez daha açıklama yaptı ve deneyimli ismin arkasında olduklarını duyurdu.

Yapılan açıklamada, "Son haftalarda takımımızın aldığı sonuçlar hepimizi ziyadesiyle üzmektedir. Bunun neticesinde doğal olarak eleştirilerin de yoğunlaştığını görüyoruz. Tamamen 'Konyaspor Sevgisi' üzerine inşa edilen haklı eleştirilerin her zaman başımızın üstünde yeri olduğunu ve bunları değerlendirdiğimizi, kayıtsız kalmadığımızı ifade etmek isteriz. Bununla birlikte mevcut durumdan vazife çıkaran ve ortamı özellikle germek, camiamızı karıştırmak isteyenlere en güzel cevabı yine taraftarlarımızın vereceğine de inanıyoruz. Bir süreden beri yaşadığımız ve hepimizin enerjisini düşüren bu kötü günleri, yönetim kurulumuzun her şart ve ortamda birlikteliği, teknik direktörümüz Aykut Kocaman'ın duruşu, bilgi, beceri ve tecrübesi, camiamızın da kenetlenmesiyle güçlü bir şekilde aşacağımızdan şüphemiz yoktur. Hocamızın dün yanındaydık bugün de yanında olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra da kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda atacağı adımların her zaman destekçisi olacağız. Bu vesileyle taraftarlarımızı yeniden ve güçlü bir başlangıç için pazar günü kendi evimizde oynayacağımız Gaziantep maçına davet ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması: 'Her zaman destekçisiyiz' - Son Dakika Spor

Kaynak: İHA

04 Aralık 2019 Çarşamba 14:19

Aykut Kocaman, Konyaspor, Spor, Son Dakika
YORUMLAR (1)
  • Hatıplı ibo : Futbolcu yok anca bu kadar olur. Siz gördünüz mü teknik bir futbolcumuz yok , hoca efendi ama pasif. 5-6 oyuncu alsınlar, kaç senedir aynı tas aynı hamam. Volkan miloseviç ali turan ömer Ali üfff baydı
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika