Korkusuz Dublörün İstanbul Gösterisini Ünlü Yönetmen Çekecek

Kurtlar Vadisi’nin Sharon Stone ve Andy Garcia’lı bölümünün çekimlerini de yapan Hollywood’un ünlü yapımcı ve yönetmeni Neil Mandt, gözüpek dublör Bello’nun yepyeni gösterisi için yine İstanbul’a gelecek.

Kurtlar Vadisi'nin Sharon Stone ve Andy Garcia'lı bölümünün çekimlerini de yapan Hollywood'un ünlü yapımcı ve yönetmeni Neil Mandt, gözüpek dublör Bello'nun yepyeni gösterisi için yine İstanbul'a gelecek.

"Asya ve Avrupa'nın kesiştiği muhteşem İstanbul'da bu numarayı yapmadan ölürsem gözüm arkada kalır!" diyen gözüpek dublör Bello, Boğaz'ı yakından görmek için ünlü yapımcı Neil Mandt ile İstanbul'a geliyor. Çılgın dublörün yapmayı planladığı yürekleri hoplatan bu gösterisi ile tüm dünyanın gözü İstanbul'da olacak!

Bu çılgın proje, Kurtlar Vadisi'nin Sharon Stone ve Andy Garcia ile olan sahnelerini çeken Emmy ödüllü Hollywood'tan ünlü yönetmen ve yapımcı, aynı zamanda Mandt Bros. Productions'ın sahibi Neil Mandt'e ait. İstanbul'a televizyon şovlarında sık sık yer veren ünlü yapımcı Mandt de, çılgın dublör Bello ile birlikte bu yeni projenin startını vermek için bu ay içinde İstanbul'da olacaklar.

6 DİL BİLEN DUBLÖR

Yaptığı çılgınca gösterileri ile çok ses getiren, dünya basınında hakkında 250 milyonun üzerinde izlenim ve yorum bulunan ve hızla artmaya devam eden Bello Nock, çok sevdiği İstanbul'da, Asya ve Avrupa'nın birbirine bağlandığı noktada hiç görülmemiş başka bir inanılmaz gösteriyi yapacak. 6 yabancı dil konuşabilen, ölümü hiçe sayan gösterileri güvenlik kilitsiz yapan Bello, en son 3 Haziran'da Times Meydanı'nda yerden metrelerce yüksekte sandalye üzerinde 8 saat dengede kaldığı sırada birçok televizyon kanalından farklı haber bültenleri ve televizyon programları ile canlı söyleşiye katılarak bir günde 30 milyon sosyal medya izlenimine ulaştı. 6 Haziran'da ise Kaliforniya'daki Rose Bowl Stadyumu'nda yerden yaklaşık 300 metre yüksekte, hiçbir güvenlik önlemi olmaksızın, gösteriyi hayranlarının canlı olarak izlediği TheUltimate.com sitesinde internetten birebir görüştü. Gösteri sırasında yerden 300 metre yüksekteki ip üzerinde tek ayağı üzerinde selfie çeken, @BelloNock'tan tweet'lere cevap veren Bello, Hollywood ünlülerine ve hayranlarına video mesajları göndererek "yerden yüzlerce metre yüksekte sosyal medya vasıtası ile birçok söyleşi" yaparak adeta yepyeni bir rekorun sahibi oldu. Bu sayede, medyada 140 milyon medya izlenimiyle büyük ses getirerek yaklaşık 52 milyon sosyal medya izlenim ve yorumuna ulaştı.

ÖLÜME MEYDAN OKUYACAK

30 Ağustos 2014'te, Las Vegas'ta internetten de canlı olarak takip edilebilecek olan, şimdiye kadar görülmemiş yepyeni bir gösteriyi yapmaya hazırlanan Bello, 15 dakikadan az bir sürede yapacağı birbirinden riskli 15 ayrı numarayı bir araya getirerek yine adeta ölüme meydan okuyacak! Hayranlarının canlı olarak internette TheUltimate.com'dan izleyebilecekleri bu gösterisi, "Bello: The Ultimate Daredevil" ile başta iki çocuğu ve çok sevdiği eşi olmak üzere, tüm hayranlarının yüreklerini bir kez daha hoplatacak! Mandt Bros. Productions ve Major League Baseball Advanced Media'nın sunacağı, Las Vegas'tan canlı olarak internette yer alacak bu muhteşem gösteri, 30 Ağustos'ta TheUltimate.com'da Bello hayranları ile buluşacak. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

14 Haziran 2014 Cumartesi 11:33

Sharon Stone, Kurtlar Vadisi Pusu, Hollywood, İstanbul, Magazin
YORUMLAR