Minik Ali'nin karantinadaki babaannesiyle cam arkasından oyun oynadığı anlar yürekleri dağladı

Ordu'da koronavirüse yakalanan kadının 2 yaşındaki torunu Ali Asaf, her gün izolasyon nedeniyle göremediği babaannesinin penceresinin önüne gidiyor. Annesi ve oğlunun o anlarını fotoğraflayan Doğan Kaymak, en kısa zamanda bu sürecin bitmesi için dua ediyor.

Ordu'nun Akkuş ilçesine Ankara'dan anne ve babasıyla tatil için gelen Ali Asaf Kaymak (2), koronavirüs testi pozitif çıkan babaannesi Nuray Kaymak (47) ile görüşemedi. Minik Ali Asaf, evdeki bir odada izole olan babaannesinin penceresinin önüne geçerek, onunla oyunlar oynamaya çalışıyor.

İlçenin Çayıralan Mahallesi'nde yaşayan Nuray Kaymak'ta yaklaşık bir hafta önce koronavirüs belirlendi. Mahallede, başka vakaların da bulunması nedeniyle karantina uygulanmaya başladı. Nuray Kaymak'a da ilaçları verilerek evde izole olması istendi. Ankara'dan bir süre önce tatil için ailesi ile babaevine gelen Doğan Kaymak da annesi ile ayrı odalarda kalmaya başladı.

BABAANNESİ İLE CAMIN ARKASINDAN OYNUYOR

Ailede başka vaka ve belirti görülmezken, Nuray Kaymak'ın torunu Ali Asaf Kaymak, her gün izolasyon nedeniyle göremediği babaannesinin penceresinin önüne gidiyor. Minik Ali Asaf, cam arkasından babaannesiyle oynamaya çalışıyor. Babaanne de torun hasretini cam arkasından gideriyor.

"ÇOK ÜZÜCÜ BİR DURUM"

Doğan Kaymak, annesinin 14 günlük izolasyon sürecinin bitmesini beklediklerini belirterek, "Oğlum ve annemin bu görüntülerini görünce fotoğrafladım. Çok üzücü bir durum ama en kısa zamanda inşallah bu süreç biter" dedi.

Minik Ali'nin karantinadaki babaannesiyle cam arkasından oyun oynadığı anlar yürekleri dağladı - Son Dakika
Kaynak: DHA
10 Ağustos 2020 Pazartesi 10:42
YORUMLAR (8)
  • Vatandaş : FB denen yorumcu Sozlerimde yağcılık yok sadece senin gibi Müslüman yönetim başta olduğu için zoruna giden insanların inadına bu yönetimin 10 yanlışı varsa 9 doğrusu olmasına rağmen. Sen gibi zihniyetlerin bu ülkede söz sahibi olmaması için arkasında olacağım ve hoca sela verirken hocayı camide dövmeye çalışan senin gibi zihniyetler. Beğenmeyen ermenistana Israile gitsin dedim burda yorum yapacağına al pasaportunu git ermenistana
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Şafak : Neden yürekleri dağlasın ki? Normal olan bu değilmi ortalıkta korona var korona yanyana gelse bu seferde yaşlı teyze torununu kucaga aldı hiç birşeyi umursamadı dersiniz..
    Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • fb : Vatandaş Dene Yorumcu Sen Çokmu Milliyetçi ve Vatansever Birisin Seninki Sırf Yalakalık Ve Birilerine Hoş Görünme Şimdi Sana Bir Örnek Az Önce Son Dakika Haberi Okudum Salı Günü Ülke Genelinde Sıkı Bir Denetim Yapılacakmış Şimdi Sana Soruyorum Denetim Böylemi Yapılır Ama senin Gibiler Sırf Yağcılık Osun Diye Onuda Alkışlarsınız Müstehaktır Sizin Gibilere Bütün Bunlar.
    Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika