Hastanenin ilgilenmediği korona hastası, tuz ruhu içip kendini astı

Perulu 68 yaşındaki yaşlı adam, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrası hastaneye başvurdu. Hastanenin ilgilenmeyip evine gönderdiği adam, tuz ruhu içip kendini asarak yaşamına son verdi.

Peru'da 68 yaşındaki Faustino Lopez, koronavirüs olduğunu öğrenince hastaneye başvurdu. Hastanedeki görevlilerin geri gönderdiği yaşlı adam, evinde tuz ruhu içip kendini asarak intihar etti.

GÖREVLİLER İLGİLENMEDİ

Peru'nun başkenti Lima'da yaşayan 68 yaşındaki Faustino Lopez, geçen ay eşinde koronavirüs görülmesinin ardından büyük endişe duydu. Zamanla kendisinde de belirtiler fark eden Lopez, koronavirüs testinin pozitif sonuç verdiğini öğrenince bir hastaneye başvurdu. Ancak görevliler tarafından geri çevrilen yaşlı adam evine gönderildi. Lopez, bunun üzerine evine dönüp tuz ruhu içerek kendini astı.

PERU'DA DURUM NE?

Peru'da, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 3 bin 24'e yükseldi. Peru Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, koronavirüs vaka sayısı ise son 24 saatte 4 bin 537 artarak, 104 bin 20'ye ulaştı.

Hastanenin ilgilenmediği korona hastası, tuz ruhu içip kendini astı - Son Dakika Dünya
21 Mayıs 2020 Perşembe 12:30
YORUMLAR (8)
  • Tekin akyüz : Bizim komşuyuda eve göndermişler kendine karantina uygula demişler intihar etmek i lazım
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Devletimiz var olsun : Bazı zihinlere ne yaparsan yap Dünya bu virüs sürecinde ülkemizi örnek gösteriyor hatta bazı ülkeler haber kanallarında tatil için türkiyeyi tercih edin diyor ama bizdeki BAZILAR, bakın BAZILARI her zamanki gibi taş taş taş. Zikir fikir.siz ne hizmet yaptınız desek koskoca bir hiççç. Bu zihniyetlere ne yapsanız yaranamazsın. Amaçları farklı çünkü.İha siha üretimine yıllarını vermiş bilim adamı onlara göre gerici.
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Dyojen : Tespit kardeş bozuk saat te günde 2 defa doğru zamanı gösterir. Milyarlarca dolar vergi ve peşkeş çekilerek özelleştirmelerden gelen paralarla müsade edinde bir şeyler yapsın artık hükümet. Bütçenin 50 sini diyanete ayıran çünkü okulları imam hatipe çevirdiği için imamdan başka nir şey yetiştirmeyen zavallı ülkemin çalışan beyinleri başka ülkelere göç etmek zorunda kalıyor . Arapça dusalar etmek için dahilere ihtiyaç yok orta ve vasat bir kişinin yapabileceği bir iş için kendilerini harcamak istemiyorlar. Onun için sıkma canını
    Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika