Koronavirüsten korunmak isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, eşiyle dağ evine taşındı

Koronavirüs salgınından dolayı şehir merkezindeki evlerini terk eden ünlüler kervanına Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer de katıldı. Çift, 2 haftadır orman içindeki kütük evlerinde yaşıyor.

Çin'de başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alarak 18 bin 900'dan fazla kişinin hayatına mal olan koronavirüs Türkiye'ye sıçradı. Ülkemizde 44 kişinin hayatını kaybettiği salgından kaçmak isteyen ünlü isimler ise soluğu doğada aldı. Burak Hakkı ve Umut Kurt'un ardından Kıvanç Tatlıtuğ da eşiyle birlikte bir dağ evine taşındı.

KIVANÇ VE BAŞAK KENDİLERİNİ DOĞAYA BIRAKTI

Koronavirüs salgını giderek yayılırken, tüm dünyada "evde kal" çağrıları yapılmaya başlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Tatlıtuğ da ölümcül virüsten korunmak amacıyla Kemerburgaz'da, orman içinde bulunan evlerinde yaşamaya başladı. Yaklaşık 2 haftadır evlerinden dışarı çıkmayan çift, dış dünyayla tamamen ilişkilerini kesti. Evlerine kimseyi kabul etmeyen Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ, aileleriyle de sadece telefon ile görüşüyor.

ÜNLÜ OYUNCULAR İSTANBUL'DAN AYRILDI

Oyuncu Burak Hakkı, koronavirüsün Türkiye'ye gelmesiyle salgından korunmak için oğlu ve annesiyle birlikte Çanakkale'deki çiftliğine taşındı. Umut Kurt da virüs sonrası Marmaris Bozburun'da doğa ile iç içe yaşamaya başladı.

Koronavirüsten korunmak isteyen Kıvanç Tatlıtuğ, eşiyle dağ evine taşındı - Son Dakika Magazin
25 Mart 2020 Çarşamba 08:28
Abone Ol
Paylaş
YORUMLAR (14)
 • Ipek : Imkani olan cok az nufuslu kasaba ve koylere gitsin gitsin ama temiz olarak gitsin virusude yaninda goturmesin kul hakki diye bisey var unutmayalim kendimizi karantinaya alalim mejbur kalmadikca disari toplu icine cikmayalim
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • antipas : GİTTİĞİN YERE VİRÜS GELMEYECEK Mİ SANIYORSUN. EĞER ÖLÜMÜN VİRÜSTEN İSE TOPRAK ALTINA DA GİRSEN GELECEK BULACAK SENİ.
  Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
 • Gul : Aman yorumlara dikkat bunlar hemen mahkemeye verir tazminat alırlar
  5 2 Yayından Kaldır
 • Huriye'nin gereksiz yorumuna cevap : "Zaten çocukları olmuyor " ne alaka ne mantıksız insansın kalkmış yorum yapma gereği duymuşsun.
  5 5 Yayından Kaldır
 • man : evet iyi moral oldu. bilim ve teknikle uğraşanları değil artisleri öne çıkarın onlara özenin onları alkışlayın. onlar refah içinde olsun. bakalım nefes alamayacak duruma gelince ne ..... yiyeceksiniz.
  Cevap Yaz 26 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika