Kral Olacak Çocuk Filmi

Kral Olacak Çocuk filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Kral Olacak Çocuk filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

12 yaşında küçük bir çocuk olan Alex, okulun en havalı çocuğu olmaktan çok uzaktadır ve okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorundadır. Ancak boyundan daha büyük gördüğü günlük sorunları, yaptığı keşfin yanında devede kulak kalacaktır. Alex şans eseri, tarihteki en büyülü objelerden biri olan efsanevi kılıç Excalibur'u bulur. Artık tarihteki en güçlü savaş aleti İngiltere'nin en güçten yoksun çocuğunun elleri arasındadır. Asıl macera, Alex'in kötü niyetli Ortaçağ büyücüsü Morgana'yı öğrenmesi ile başlayacaktır. Güçlü büyücü Merlin'in de dahil olduğu bu macerada Alex ve en yakın arkadaş grubu, Morgana'nın dünyayı dize getirme planına engel olmak zorundadır. Artık dünyanın ve bilinen tarihin kaderi 4 küçük çocuğun ellerindedir...Başrolünü genç oyuncu Louis Serkis'in üstlendiği filmde Dean Chaumoo, Tom Taylor, Rhianna Doris, Angus Imrie, Sir Patrick Stewart ve Rebecca Ferguson yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu ise Joe Cornish üstleniyor.

Yönetmen: Joe Cornish
Senaryo: Joe Cornish
Oyuncular: Rebecca Ferguson, Tom Taylor, Patrick Stewart, Rhianna Dorris, Dean Chaumoo, Louis Ashbourne Serkis, Denise Gough , Angus Imrie, Skye Sammarchi, Nathan Stewart-Jarrett , Connor Wolf, Amir Wilson, Jag Patel, Nick Mohammed, Louis Martin, Colin Matthews, Adam Leese , John Kinory, Keyaan Hameed, Zak Holland, Mikaél Frimpong, Eileen Davies, Sean Coleman, Joey Ansah, Archie Caswell-Chappell, Genevieve O'Reilly, Ruth Horrocks, Connie Jenkins-Greig, Chloe Stannage, Jake Blight, Jacob Percival, Dylan Mitchell, Jared Stewart, Annelle Olaleye
Filmin Türü: Aile
Orijinal Adı: The Kid Who Would Be King
Yapımcı Firma: Big Talk Productions
Yapım Yılı: 2019
Yapım Ülkesi: İngiltere
Orijinal Dili: İngilizce
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)
Vizyon Tarihi: 15.02.2019

Kral Olacak Çocuk Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

22 Ekim 2018 Pazartesi 14:54

Joe Cornish, İngiltere, Sinema, Son Dakika

Son Dakika