Küçük Başkan Proje Gerçekleştireceğini Açıkladı

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başkanlık koltuğunu Hazım Dağlı İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Merve Çakmakçıoğlu’na devretti.

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda başkanlık koltuğunu Hazım Dağlı İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Merve Çakmakçıoğlu'na devretti. Küçük başkan, sınıf sınıf gezerek Hazım Dağlı İlkokulu öğrencileri tarafından düzenlenecek ortak projeyi gerçekleştireceğini açıkladı.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Hazım Dağlı İlkokulu 4. sınıf öğrencilerini ağırladı. Okul Müdürü Nadir Yıldırım, Din Kültürü Öğretmeni Ayhan Çakmaçıoğlu ve beraberindeki öğrenciler, Başkan Dinç'e çiçek takdim etti. Başkanlık koltuğunu devralan Merve Çakmakçıoğlu, ilk olarak birim müdürleri ile tanıştı. Ekibinden bazı isteklerde bulunan küçük başkan, tüm dünya çocuklarının bayramını kutlayarak, barış içinde yaşanacak bir dünya temenni ettiğini belirtti. Merve Çakmakçıoğlu, "Allah size sağlık, mutluluk ve hizmetlerinizin devamını nasip eylesin" diyerek başkanlık koltuğunu Dinç'e yeniden teslim etti. Dinç, öğrencileri özgüvenlerinden dolayı tebrik ederek, kitap hediye etti. - ÇANKIRI

Kaynak: İHA

23 Nisan 2018 Pazartesi 15:39

İrfan Dinç, 23 Nisan, Çankırı, Politika, Güncel, Son Dakika

Son Dakika