Küçük Cadı Filmi

Küçük Cadı filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Küçük Cadı filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Die kleine Hexe, küçük bir cadıdır. Onun yeteneklerini iyi kullanabilen müthiş bir cadı olması için fedakarlık yapması gerekir. Küçük cadının en büyük isteği büyük festivalde dans edebilmektir. Ancak gelecek sene gerçekleşecek olan festivale girebilmesi için sınava girmesi ve kitapta yer alan bütün büyüler üzerinde ustalaşması gerekir. Küçük cadı hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başlar. O, kitaptaki tüm büyüleri ezberleyip hayalini kurduğu festivale katılmaya başarabilecek midir?

Yönetmen: Mike Schaerer
Senaryo: Matthias Pacht, Otfried Preußler
Oyuncular: Karoline Herfurth, Luis Vorbach, Luis Vorbach, Momo Beier, Suzanne von Borsody, Barbara Melzl, Carolin Spieß, Eveline Hall, Therese Affolter, Therese Affolter, Angelika Böttiger, Katharina Bohny, Verena Bosshard, Thomas Loibl, Thomas Loibl, Marek Harbort, Justus Kassmann, Lukas Benjamin Engel, Michael Gempart, Lena Krimmel, Anna Striesow, Stephan Boden, Amelie Elisa Klein, Marcus Signer, Peter Rauch, Marina Guerrini
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Die kleine Hexe
Yapımcı Firma: Claussen Wöbke Putz Filmproduktion
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Almanya, İsviçre
Orijinal Dili: Almanca
Filmin Süresi: 103 dk.
Dağıtıcı Firma: Chantier Films
Vizyon Tarihi: 25.05.2018

Küçük Cadı Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

27 Mart 2018 Salı 09:54

Karoline Herfurth, Yönetmen, İsviçre, Almanya, Marina, Son Dakika

Son Dakika