Küçük Vampir Dizisi Üç Yeni Macerayla Devam Ediyor!

Karanlıktan korkan sevimli vampir Rüdiger ile vampirlerle ilgili öyküleri elinden düşürmeyen Anton'un sıra dışı dostluğunu anlatan Küçük Vampir dizisi, birbirinden renkli üç yeni macera ile devam ediyor.

hep kitap logolu Küçük Vampir Kitap Okuyor, Küçük Vampir Esrarengiz Hasta ve Küçük Vampir Aslanın İninde kitapları 22 Haziran'da raflara çıkacak.

İlk kitabı 1979'da yayımlanan Angela Sommer-Bodenburg imzalı Küçük Vampir dizisinde toplam 20 kitap bulunuyor. hep kitap, tüm dünyada büyük beğeniyle okunan dizinin yedi kitabını ve Küçük Vampir Film Kitabı'nı geçen aylarda yayımladı.

Küçük Vampir 8 – Küçük Vampir Kitap Okuyor

Küçük Vampir hâlâ İniltiler Vadisi'nde kalıyor. Anton da arkadaşına yakın olmak için tatilini burada geçiriyor. Anton ile Küçük Vampir, Titrektaşzade aile tarihçesini okumak için sözleşiyorlar. Böylece Anton, Olga'nın Transilvanya'daki şatosunda başına gelenleri öğreniyor.

Küçük Vampir 9 – Küçük Vampir Esrarengiz Hasta

Anton, psikoloğunda sırasının gelmesini beklerken gözlerine inanamıyor. Kalbi hızla atmaya başlıyor. Bu yüz, gözler ve bu sıra dışı koku… Anton yanılıyor olamaz, bu kesinlikle gerçek bir vampir!

Küçük Vampir 10 – Küçük Vampir Aslanın İninde

Küçük Vampir kardeşleriyle birlikte Kargaburun'un hastanede olmasını fırsat bilip yardımcısı Hafiyeburun'a bir oyun oynamak istiyor. Bunu yaparken elbette Anton da onlara eşlik edecek. Bu sırada aklından birbirinden korkunç düşünceler de geçiyor.

Angela Sommer-Bodenburg'un kaleme aldığı Küçük Vampir Kitap Okuyor, Küçük Vampir Esrarengiz Hasta ve Küçük Vampir Aslanın İninde kitaplarının çizimleri Amelie Glienke'nin imzasını taşıyor. Gülderen Pamir'in Almanca aslından dilimize çevirdiği kitaplar, 22 Haziran'dan itibaren hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

Kaynak: Bültenler

18 Haziran 2018 Pazartesi 10:18

Gülderen, Son Dakika

Son Dakika