Adana'da bir satıcı küfür etme diye uyardığı kişi tarafından bıçaklandı

Adana'da kaldırımda köfte ve sucuk pişirip satan Miraç Toprak, küfür ederek yoldan geçen kimliği belirsiz kişiyi uyarınca, çıkan tartışmada bıçaklanarak yaralandı.

Adana'nın Seyhan İlçesinde, kimliği belirsiz bir kişi, kendisini "Burada aile var, küfür etme" diyerek uyaran Miraç Toprak'ı bıçaklayarak yaraladı.

Olay, gece yarısı merkez Seyhan ilçesi Kuruköprü Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda meydana geldi. Tablada köfte ve sucuk pişirip satan Miraç Toprak, iddiaya göre yolda küfür ederek yürüyen kimliği belirsiz kişiyi "Burada aile var, küfür etme" diyerek uyardı.

OLAY YERİNDEN KAÇTI

Çıkan tartışmada kendisini uyaran Toprak'a bıçakla saldırıp, karnından yaralayan şüpheli, olay yerinden kaçtı. Çevredekiler tarafından otomobil ile yakındaki bir özel hastaneye kaldırılan Toprak, tedavi altına alındı. Şüpheliyi yakalamak için harekete geçen polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

Adana'da bir satıcı küfür etme diye uyardığı kişi tarafından bıçaklandı - Son Dakika
Kaynak: DHA
16 Eylül 2020 Çarşamba 00:37
YORUMLAR (13)
  • İzzet : İnsanlar olaya yorum yapmaktansa burada bile birbirine sataşma derdinde.Şunu kabul etmeliyiz.Adana ilimiz tamam bir İstanbul değil.İstanbuldaki gibi bir durum yok. Ama bu tür olaylarda İstanbul kadar neredeyse olay var. Adana'mız eğitimsiz, kötüye özentili,aile ve çevresel şartlardan dolayı iyiliğe insanlığa yabancılaştırılmış genç dolu. Bunlar bu tür olayların artık normal olduğunu kabul etmekte.Bu olayın özelindede yaralanan şahsın uyarı şekli acaba bu söylendiği gibimi bu net değil.Yaralayan şahıs inşallah adil bir yargılamayla cezaevine girer ve çıkamaz.
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • muro : ergenliğe giren gençler eline bıçak ağzına sigara alınca büdüm sanıyor...sonra tas kafa traş ve tesbih sallayarak bir şeyler ispat etmeye çalışıyor..sonrasımı..kararan hayat..cezarvi yolu
    Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika