Kupa Töreninde Madalyayı Cebine Atan Görevli Kadın Sosyal Medyayı Salladı

Fransa'nın şampiyon olduğu Dünya Kupası finalinden sonra düzenlenen madalya töreninde bir kadın görevlinin madalyayı cebine atması sosyal medyada olay oldu.

Rusya'da düzenlenen 2018 Dünya Kupası, Hırvatistan'ı finalde 4-2 yenen Fransa'nın şampiyonluğu ile sonuçlandı. Final maçının ardından düzenlenen madalya töreninde FIFA yetkilisi bir kadının yaptığı ilginç hareket dikkatli gözlerden kaçmadı. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile konuşmasının ardından bir madalyayı cebine attığı görünen FIFA yetkilisinin hareketi, izleyenleri şaşkına çevirdi.

Kadının, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitarovic ile birlikte madalya törenine katılan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in isteği üzerine FIFA Dünya Kupası madalyasını çaldığı şeklindeki söylentiler sosyal medyada yayılırken, gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

PRATİK BİR YOL BULUP MADALYAYI CEBİNE ATTI

Fransız futbolculara dağıtılan madalyaların ardından bir madalyanın fazla olduğu belirlendi. Bunun üzerine Putin, FIFA yetkilisine artan madalyayı yağmurdan etkilenmemesi için saklamasını önerdiği öğrenildi. FIFA yetkilisi de pratik bir yol bularak, madalyayı cebinde saklamayı uygun gördü.

Kupa Töreninde Madalyayı Cebine Atan Görevli Kadın Sosyal Medyayı Salladı - Son Dakika Spor
16 Temmuz 2018 Pazartesi 18:02
YORUMLAR

Son Dakika