Kurt Seyit'e Soğuk Duş

Kurt Seyit ve Şura' Fahriye Evcen takviyesine rağmen reytinglerde 23'üncü sıraya düştü.

SEZONA çok iddialı başlayan fakat reytinglerde istediği başarıyı gösteremeyen Kurt Seyit ve Şura'da yine hayal kırıklığı yaşandı.

REKLAMLAR İŞE YARAMADI

Bu senaryoda revizeye giden ve güzel oyuncu Fahriye Evcen'i kadrosuna dahil eden yapım yeni sezonda da hüsrana uğradı. İstanbul’un her yerinde billboardlar kiralayarak bol bol reklam da yapan dizi, salı akşamı yayınlanan sezonun ilk bölümünde tüm izleyicide 2 reyting ve 5.47 share ile 23. sırada yer aldı. Kurt Seyit ve Şura’yı ezerek birinci olan ise geçen sezonki gibi 7.95 reyting ve 21.61 share ile Küçük Ağa oldu. İlk üçte Recep İvedik de yer aldı. Yapım, AB’de ise 3.35 reyting ve 9.15 share ile 7. sırada yer aldı.

SORUN HİKAYEDE
Oyuncular, senaristler, yönetmen harika. Sorun hikayenin kendisi. Bu dizi ne vaad etmişti? Kurt Seyit ve Şura’nın muhteşem aşkını. Peki ne gördük? Sevdiğinden kolayca vazgeçen, gözü başkasına kayan bir adam! İşte bu yüzden izleyici Kurt Seyit’i inandırıcı bulmuyor.

FAHRİYE DE KURTARAMADI!
Yapımcılığını Ay Yapım-Kerem Çatay’ın, yönetmenliğini Hilal Saral’ın, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah, Fahriye Evcen, Birkan Sokullu, Demet Özdemir, Ushan Çakır ve Zerrin Tekindor’un üstlendiği Kurt Seyit ve Şura İstanbul yeni sezonunu salı akşamı Star TV’de açtı. Dizide iki yenilik vardı. İlki, senaryoya iki yeni isim katıldı. Artık senaryoda Ece Yörenç, Murat Uyurkulak ve Aylin Alıveren imzası var. Ama en dikkat çeken fark şüphesiz diziye Murka’nın katılması yani Fahriye Evcen’in dahil olmasıydı. Dizi geçen sezon kaldığı yerden başladı. Şeref Oteli’nde çıkan yangın sonrasında Kurt Seyit tutuklandı ve Celil’e Şura’yı İngiltere’ye göndermesini söyledi. Aradan geçen aylarda değişen şey, Seyit’in sakallarının uzaması, Şura’nın çamaşırhanenin işletmecisi olması, Celil ve Güzide aşkının içten içe alevlenmesi, Pedro’nun iyice palazlanması olmuştu. Son anda idamdan kurtulup Pera’ya dönen Kurt Seyit ve Şura’nın karşılaşma anında ise tutkudan ve anlatılan o büyük aşktan eser yoktu. Tam tersi Şura’nın gitmediğini gören Seyit’in bıkkınlığı vardı Tatlıtuğ’un oyununda… O nedenle öleceğini zannettiği için Şura’ya yazdığı o süslü aşk cümlelerinin geçtiği mektup izleyici gözünde inandırıcılıktan yoksundu. Hikâye, oyunculuk performansları ve reji kendisine ilk golü burada attı.

Kaynak: Haberler.Com

25 Eylül 2014 Perşembe 08:17

Kurt Seyit Ve Şura, Fahriye Evcen, Küçük Ağa, İstanbul, Magazin
YORUMLAR