Kuşburnu Toplamaya Çıkan Yaşlı Adam Çalıların Arasında Bulundu

Kuşburnu toplamaya çıkan yaşlı adam çalıların arasında bulunduDÜZCE - Düzce'de, kuşburnu toplamak için evinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 88 yaşındaki İbrahim Süsler, iz takip köpekleri tarafından çalılık bir alanda halsiz halde bulundu.

Kuşburnu toplamaya çıkan yaşlı adam çalıların arasında bulundu
DÜZCE - Düzce'de, kuşburnu toplamak için evinden çıkan ve bir daha geri dönmeyen 88 yaşındaki İbrahim Süsler, iz takip köpekleri tarafından çalılık bir alanda halsiz halde bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Düzce'nin Burhaniye Mahallesi'nde yaşayan 88 yaşındaki İbrahim Süsler, sabah saatlerinde kuşburnu olarak tabir edilen doğal bitkiden toplamak için evinden çıktı. Süsler'in bir daha evine geri dönmemesi üzerine ailesi durumu Jandarma ekiplerine haber verdi.
İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı iz takip köpekleri ve AFAD tarafından yapılan aramada, 88 yaşındaki İbrahim Süsler, Kalıcı Konutlar 2'inci Bölge Hicret Cami yakınında ağaçlık ve çalılık alanda halsiz ve bitkin halde bulundu.
Bulunduğu yerden kurtarılan Süsler, olay yerine çağırılan sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapılarak tedavisi için Düzce Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaynak: İHA

31 Ağustos 2018 Cuma 17:25

Jandarma, Düzce, 3. Sayfa
YORUMLAR