La Casa De Papel'in Cecilia Krull, NTV'de Gece Gündüz'e Konuştu

La Casa De Papel'de seslendirdiği şarkıyla dünya çapında yıldızı parlayan Cecilia Krull, NTV'de ekrana gelen Gece Gündüz programına samimi açıklamalarda bulundu.

Müzisyen bir aileden gelen Cecilia Krull, kariyerine yedi yaşında Disney filmlerinin şarkılarını seslendirerek başladığını söyledi.

Hayatı "La Casa De Papel" dizisi için yazdığı "My Life Is Going On" şarkısıyla değişti

Birçok filmin müziklerini hazırlayan Krull'un hayatı, tüm dünyada fenomen olan "La casa de papel" dizisi için yazdığı "My Life Is Going On" şarkısıyla değişti...Krull, "La casa de papel'in bütün dünyada bu kadar ilgi göreceğini bilmiyorduk. Biz dizi için şarkıyı büyük aşkla yaptık. Bütün dizi ekibi heyecanla tutkuyla çalıştı. Sanırım dizinin ve şarkının başarısının sırrı bu oldu. Hepimiz bu ilgi karşısında şoke olduk, ama elbette çok da mutlu olduk" dedi.

Krull, şarkıyı yazarken dizideki Tokyo karakterinden ilham almış...

La casa de papel'in yaratıcısıyla daha önce başka bir dizide çalıştığını, o dizi için de bir şarkı yaptığını söyleyen Krull, "Bu dizinin senaryosunu okuyunca 'Burada acayip bir şeyler oluyor' dedim ve çok şaşırdım" dedi. Krull özellikle şarkıyı yazarken en çok Tokyo karakterinden etkilendiğini de sözlerine ekledi.

21 ve 22 Eylül'de Salon IKSV'de hayranlarıyla buluşacak...

"Türkiye'de olduğum için heyecanlıyım. İstanbul'dan önce Ankara'da konser verdik. Çok mutlu oldum. Dinleyiciler neredeyse bütün şarkıların sözlerini biliyorlardı ve benimle birlikte söylediler, dans ettiler, eğlendiler" diyen Krull, salonda çok güzel bir enerji olduğunu belirtti. İstanbul'a ilk kez geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı, "İnanıyorum ki dinleyicilerimle İstanbul'da da güzel zamanlar yaşayacağız" dedi.

Kaynak: Bültenler

22 Eylül 2018 Cumartesi 14:42

İstanbul Kültür Sanat VakfıİstanbulTürkiyeAnkaraEylülTokyoNtv