Latif Aka ile Yola Devam

Ödemiş Ticaret Borsası'nda yönetim ve meslek komiteleri seçimleri yapıldı, A. Latif Aka güven tazeledi.

Ödemiş Ticaret Borsası'nda yönetim ve meslek komiteleri seçimleri yapıldı, A. Latif Aka güven tazeledi.

Ödemiş Ticaret Borsası seçimleri dün yapıldı. 6 Mayıs Pazartesi günü yapılan meslek komiteleri ve meclis üyelikleri seçimlerinin ardından dün yapılan seçimlerde yedi meslek komitesi ile 18 adet meclis üyesi de belirlenmiş oldu.

Yargı gözetiminde yapılan seçimlerde güven tazeleyen Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif Aka ile yola devam diyen Ödemiş Ticaret Borsası Meclis üyeleri, tek liste halinde seçimlere giderek, yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği üyeleri belirlenmiş oldu.

Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı Aka, seçimlerin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ödemiş Tekstil arazimize TOBB-ETÜ Fakülte kolu kurulması projesini gerçekleştirmeye çalışmak ve idari bina projelerini gerçekleştirmek gayesiyle" tekrar başkanlığa aday olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Yeni seçilen Zeytinyağı, Hayvancılık, Süt Mamülleri, Patates-Soğan, Kuru İncir, Kestane ve Tekstil Hammaddeleri olmak üzere 7 adet meslek grubumuzdaki meslek komitesi ve meclis üyelerini gençleştirmeye çalıştık.

Nitekim Ödemiş Ticaret Borsası Meclis üyeleri içersinde gençlerin sayısı artmıştır. Bu dönem de aramızdan ayrılan meclis üyelerimizin Borsamıza olan katkılarından ve özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Seçimlerin camiamıza ve Ödemiş'imize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederim." - İZMİR

Kaynak: İHA

13 Mayıs 2013 Pazartesi 16:42

6 Mayıs, Ödemiş, Yerel