LeMan Kültür Bağdat Caddesi Şubesi'ne Görkemli Açılış

17. LeMan Kültür'ün açılışında ünlü Keman Sanatçısı Ceren Aksan'ın çaldığı birbirinden güzel şarkılar büyük ilgi gördü.

Açılışın denk geldiği Bağdat Caddesi fener alayının geçisi sırasında ise sanatçı Soner Olgun'un seslendirdiği İzmir'in Dağları ve 10. Yıl marşları ile Memleketim şarkısını binlerce kişi hep bir ağızdan söyledi

1994 yılında Beyoğlu LeMan Dergisi'nin alt katında doğan LeMan Kültür, 20. yılında franchise olarak İstanbul'daki ilk şubesi olan Bağdat Caddesi'nin resmi açılışını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda yaptı. Atatürk posterleri ve kırmızı beyaz Türk bayraklarıyla donatılan LeMan Kültür Bağdat Caddesi şubesi'nde açılışa özel program hazırlandı. Başta LeMan Kültür Restoran Grup Başkanı Kemal Şentürk olmak üzere çok sayıda davetli ve LeMan Kültür müdavimleri açılış nedeniyle Bağdat Caddesi Şubesi'ndeydi.

Saat 18.30'da başlayan açılış sırasında ünlü keman sanatçı Ceren Aksan, en güzel şarkılarını LeMan Kültür misafirleri için çaldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Bağdat Caddesi'ndeki fener alayı geçişinin LeMan Kültür önüne denk geldiği anlarda ise açılış 29 Ekim coşkusuna dönüştü.

Ceren Aksan'ın çaldığı ve açılış konuğu sanatçı Soner Olgun'un seslendirdiği "İzmir'in Dağları" ve "10. Yıl" Marşlarının yanısıra "Memleketim" şarkısını binlerce kişi hep bir ağızdan söyledi. LeMan Kültür, hem açılış hem de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla hazırladığı kırmızı beyaz tatlı ve içecekleri bayram coşkusunu yaşayan Kadıköylülere dağıttı.

Kaynak: Bültenler
30 Ekim 2014 Perşembe 12:59
YORUMLAR

Son Dakika