Barcelona'nın Yıldızı Messi: Penaltı Atmak Gerçekten Zor

Barcelona ve Arjantin Milli Takımının yıldızı Lionel Messi, 'Penaltılarda daha etkili olmak istiyorum. Gerçekten çok zor.' dedi.

Barcelona'nın yıldız oyuncusu Lionel Messi Katalan radyosuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. Messi, "Asla maçlarımı izleyemiyorum. Kendimi televizyondan izlemeyi sevmiyorum. Geçmişte olanları hatırlamayı sevmem. Daima ileriye bakmayı tercih ederim."dedi.

"MAÇ İZLEMEYİ SEVERİM"

Arjantinli oyuncu, "Futbol maçlarını izlemeyi seviyorum. Her ligi izliyorum. La Liga'yı izlemeyi deniyorum. Aynı zaman Arjantin Ligi ve Copa Libertadores'i izliyorum. Saat farkına rağmen takip ediyorum." diye konuştu.

"YILLAR GEÇTİKÇE Futbol DEĞİŞİYOR"

Messi, "17 yaşında futbola başladığımda başka bir pozisyonda ve başka bir şekilde oynuyordum. Yıllar geçtikçe futbol değişiyor. Benim de değişmem gerekiyordu. Bu durum, oyunumu geliştirmeme yaradı." dedi.

"PENALTI ATMAK GERÇEKTEN ZOR"

31 yaşındaki oyuncu "En çok gelişen yönüm son paslar. Geçen sene birçok asist yaptım. Bu konuda kendimi çok geliştirdim. Serbest vuruşlar hakkında da çok şey öğrendim. Her gün vuruşlarımı geliştirmeye çalışıyorum. Penaltılarda daha etkili olmak istiyorum. Gerçekten çok zor. Antrenmanda penaltı atmakla maçta atmak aynı değil." ifadelerini kullandı.

Barcelona'nın Yıldızı Messi: Penaltı Atmak Gerçekten Zor - Son Dakika Spor

Kaynak: Skorer

16 Eylül 2018 Pazar 15:35

Lionel Messi, Arjantin, Futbol, Spor
YORUMLAR