Okulda İntihar Eden Nazlıhan'ın Sırrı Whatsapp'tan Çıktı: Platonik Aşıkmış

İstanbul'da okuduğu lisede 3'üncü kattan atlayarak intihar eden ve bu sırada bazı öğrencilerin 'Atla, atla' diye bağırdığı Nazlıhan'ın, bir öğrenciye platonik aşık olduğu belirlendi.

İstanbul'da eğitim gördüğü lisenin 3'üncü katından atlayarak intihar eden Nazlıhan Köse'nin WhatsApp konuşmalarından platonik aşık olduğu belirlendi.

''KIZIMIN ÖLÜMÜNDE ŞÜPHE VAR''

İstanbul Beyoğlu'nda, okuduğu Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 3'üncü katından atlayarak canına kıyan 14 yaşındaki Nazlıhan Köse, gözyaşları arasında toprağa verildi. Köse için Çağlayan Yeni Camii'nde düzenlenen cenaze törenine ailesi, yakınları, arkadaşları ve öğretmenleri katıldı. Kızının intihar ettiğine inanmadığını söyleyen baba Adem Köse, şüphelerini şöyle anlattı: "Kaymakam ve müdür bey bana düştüğü sırada sınıfta 3 kişi olduğunu söyledi. Fakat sınıf kalabalıkmış. Kızımın ölümünde şaibe var. Bazı çocukların ifadelerinin tekrar alınmasını istiyorum. Onu seven bazı arkadaşları da 'Ona atlaması için telkinde bulundular, 'Atla, atla' dediler' bilgisi verdi. "

KARŞILIKSIZ AŞK MI?

Gazete Habertürk'ten Merve Günver'in haberine göre olayın ardından Beyoğlu İlçe Emniyet Çocuk Bürosu ekipleri Nazlıhan'ın cep telefonu incelemeye aldı. Telefonundan çıkan WhatsApp konuşmalarından, Köse'nin okuldan bir öğrenciye platonik aşık olduğunun belirlendiği ileri sürüldü.

16 Kasım 2017 Perşembe 09:52
YORUMLAR

Son Dakika