Yanlışlıkla Kız Arkadaşının Bulunduğu Tuvalete Giren Lokanta İşletmecisini Öldüren Zanlı Tutuklandı

Kocaeli'de, lokanta işletmecisi 38 yaşındaki Erkan Katmış'ı öldüren zanlı tutuklandı. Zanlı ifadesinde Katmış'ı yanlışlıkla kız arkadaşının da olduğu tuvalete girdiğini, bu nedenle çıkan kavga sırasında öldürdüğünü iddia etti.

Kocaeli'de, lokanta işletmecisi Erkan Katmış'ı (38) öldüren A.Ş. tutuklandı. A.Ş. ifadesinde, Erkan Katmış'ı yanlışlıkla kız arkadaşının da olduğu tuvalete girdiği, bu nedenle çıkan kavga sırasında öldürdüğünü iddia etti.

Olay, önceki gece saatlerinde, İzmit'te Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan bir otelin önünde meydana geldi. Otelin barında eğlendikten sonra dışarı çıkan lokanta işletmecisi Erkan Katmış, uğradığı silahlı saldırıda öldü. Erkan Katmış, cumartesi günü Derince'de toprağa verildi.

EMNİYETE GİDEREK TESLİM OLDU

Erkan Katmış'ı öldüren A.Ş. dün emniyete gelerek teslim oldu. Olayla ilgili olarak E.F.Ş ve A.B. de gözaltına alındı. Erkan Katmış'ı öldüren A.Ş. ifadesinde, Erkan Katmış'ın yanlışlıkla kız arkadaşının bulunduğu tuvalete girdiğini, bu nedenle çıkan tartışmanın kavgaya dönüştüğünü, tabancası ile ateş ederek Katmış'ı öldürdüğünü ileri sürdü.

Emniyetteki işlemlerin ardından A.Ş., E.F.Ş. ve A.B. Kocaeli Adliyesi'ne sevk edildi. A.Ş. tutuklanırken, E.F.Ş. ve A.B. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: DHA

15 Nisan 2019 Pazartesi 15:05

İzmit, 3. Sayfa
YORUMLAR (53)
  • FURKAN : Millet olarak çok çabuk sinirleniyoruz. Öfkemizi kontrol etmesini bilmeliyiz o zaman Hayat daha güzel olur. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • emin : En ufak bir olayda belindeki silahı çekip vuruyor ülkede kovboylar çoğaldı bireysel silahlanmaya ne zaman dur diyen çıkıcak acaba Cevap Yaz 12 2 Yayından Kaldır
  • Ferit : Ne oldu iki dakikalık dayılık yaptın şimdi hayatın söndü.sevgilin başkasına gidecek sen evlenemeyeceksin çocukların olmayacak vs.vs.belki bu yazıyı başka sahte kabadayılarda okurda insan olmaya çalışırlar... Cevap Yaz 11 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız