'MAGAZİN Dünyasının Divası' 15. Yıl Dönümünü Görkemli Bir Partiyle Kutladı

Çeşme Paşalimanı'nda bulunan Folkart Blu'da yer alan Breeze Beach'in büyülü atmosferinde gerçekleşen gecede İstanbul ve İzmir cemiyet hayatından yaklaşık 800 seçkin davetli yer aldı.

Folkart Yapı ana sponsorluğunda gerçekleştirilen geceye Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve eşi Dr. Ahu Pakdemirli, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın yanı sıra sanat, iş ve siyaset dünyasından da çok sayıda kişi katıldı. Çıktığı yolculukta 15 yılı geride bırakan Diva Dergisi'nin yıl dönümü kutlamasında gecenin sunuculuğunu ise sevilen oyuncu, tiyatrocu Volkan Severcan yaptı. Severcan, içten sunumuyla geceye renk kattı.

Kaliteli magazin çizgisinden ödün vermeden yayın hayatına devam eden Diva ailesi, davetlileri kapıda karşılayarak, bu anlamlı gününde misafirleriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

ANA SPONSOR 'FOLKART' OLDU

Diva Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Pakize Sükan, gecede yaptığı konuşmada, Diva Dergisi'nin yeni yaşını kutlamanın sevincini ve gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Gecenin ana sponsoru Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak da bir konuşma yaptı. Sancak, "Sevgili Pakize Sükan'ı ve Diva ailesini içtenlikle tebrik ediyorum. Geriye dönüp baktığımızda, aslında Diva ile birlikte büyüdüğümüzü görüyorum. Ben 2004 yılında İzmir'e geldim, 12 yıl önce ise Folkart'ı kurduk. Bu süreçte birlikte çok güzel işler yaptık. Hep beraber daha güzel şeyler yapacağımız konusunda ise inancım tam. Nice 15 yıllara..." dedi. Mesut Sancak, teşekkür plaketini Pakize Sükan'ın elinden aldı.

MUHTEŞEM ORGANİZASYON, MUHTEŞEM LEZZETLER

Gecede sahne alan Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ekibinin birbirinden hareketli müzikleri ve keyifli performanslarıyla renklenen partide eğlenceli dakikalar yaşandı.

Mon Jardin'in kusursuz organizasyonu ile gerçekleşen gecenin konuklardan tam not alan mönüsü ise Emirgan Sütiş ve Mostari Meyhane tarafından hazırlandı. Ayrıca gecede Smyrna Boyoz'un birbirinden enfes boyozları konuklar tarafından çok beğenildi. Davetliler, By Kepi ve Leo Concept'in hazırladığı özel localarda tüm geceyi keyifle izleme şansı da yakaladılar. Dünyaca ünlü marka Yvesrocher ve M Aestheticare'in misafirlere sürpriz hediyeleri vardı. Kendileri için hazırlanan bu özel hediyeler davetlilere takdim edildi.

Gecede dağıtılan Diva 15. Yıl Özel Sayısı, davetlilerin tüm gece ellerinden düşmedi.

Şıklıkları ile göz kamaştıran seçkin davetliler, Diva'ya nice yıllar dileyerek partiden ayrıldılar.

Kaynak: Bültenler

23 Temmuz 2018 Pazartesi 15:54

Bülent Ersoy, Nükhet Hotar, İzmir, Güncel